Mobilní verze PES 2020 dorazí pro Android v říjnu.

PES 2020 pro Android a iOS

Pro Evolution Soccer (PES) je jednou z nejslavnějších franšíz na světě videohier. A teď všichni jeho fanoušci dostávají skvělé zprávy: PES 2020 bude k dispozici pro Android a iPhone od října příštího roku. Toto nahlásila vývojářská společnost a v tomto příspěvku vám poskytneme všechny podrobnosti.

PES 2020 přichází na Android a iOS velmi brzy

Týmy PES 2020

Franšízant PES Konami nedávno oznámil PES 2020, nejnovější mobilní verzi fotbalové simulační hry. Na zařízení Android a iOS se dostane koncem října. Pouhý měsíc po vydání verzí pro PC a videohry.

Tým, který stojí za PES 2020 Mobile, kromě obnovení vztahů s FC Barcelona oznámila nové dohody s několika nejdůležitějšími kluby na světě. Patří sem světové giganty, jako jsou Manchester United, FC Bayern Mnichov a Juventus Turín, kteří se účastní pouze PES 2020.

Co jiného můžeme očekávat od mobilní verze PES 2020?

Konami také přidává entity a majetek pro fanoušky, jako jsou stadiony, dresy, sportovní města a další, aby byl jedním ze všech klubů vytvořených ve hře. “Neuvěřitelná pozornost každému detailu”. Také dva měsíce po vydání na zařízeních Android a iOS PES 2020 Mobile získáte nový online režim Matchday, umožnění hráčům účastnit se online akcí a soutěží o ceny.

Přirozeně budou data z minulé fotbalové sezóny použita společně S aktualizacemi PES 2020. To znamená, že fanoušci franšízy musí očekávat určité změny v soupiskách jednotlivých týmů ve hře.

Očekáváme, že přesné datum vydání PES 2020 Mobile bude oznámeno v nadcházejících týdnech, ale pokud máte kompatibilní konzoli nebo PC, můžete si jej pořídit a začít hrát 10. září.