Blog

Moje BSNL aplikace pro Android, která vás odměňuje za prohlížení reklam, …

Státní poskytovatel telekomunikačních služeb BSNL aktualizoval aplikaci pro Android, Moje BSNLa přidal k tomu spoustu funkcí. Mezi ně patří placení účtů za elektřinu, služby přebíjení, získávání bodů odměn za prohlížení a účast na reklamních kampaních, předplatné My BSNL Awards a mnoho dalšího. Když je aplikace aktualizována a restartována Google Play obchod, Verze aplikace pro iOS zůstává stejná.

Reprezentativní obraz. Reuters

Tuto aplikaci mohou používat předplatitelé BSNL i předplatitelé BSNL. Jedinou nevýhodou je, že uživatelé bez BSNL nebudou moci získat všechny funkce aplikace, jako je nově přidaná funkce chatu.

Pro uživatele BSNL vám služba s názvem AddFone, která je součástí funkce členství „Moje BSNL Awards“, umožňuje chatovat a vyhledávat telefonní čísla ve vašem adresáři. Funkce chatu je pro uživatele BSNL zdarma. To téměř změní aplikaci na službu OTT. Funkce, které soupeří s WhatsApp. Samozřejmě, pokud nejste předplatitelem BSNL, pak vám tato funkce není k dispozici, takže WhatsApp se nemá čeho bát. Neexistují také žádné informace o tom, zda tato funkce nabízí šifrování typu end-to-end, ale BSNL říká, že nabízí zabezpečené chaty a hovory.

Moje nové funkce BSNL

Moje nové funkce BSNL

Další důležitou funkcí přidanou do aplikace je odměňování uživatelů za prohlížení a účast na reklamách. Za to získáte body a tyto body mohou být účtovány za zahrnutí do vybraných služeb digitální peněženky nebo použity při nakupování na partnerských webech nebo aplikacích BSNL. Potraviny a nápoje, zdraví a wellness, náboženství, nakupování atd. Můžete vidět reklamy v 18 kategoriích. Plán zobrazování reklam je zcela závislý na uživateli, pokud nemáte zájem, máte také možnost úplné zrušení. Abyste se mohli stát součástí odměnového programu, budete muset sdílet své základní osobní údaje, včetně rodného města, pohlaví, roku narození a dalších.

BSNL také uzavřela partnerství s mezinárodními telekomunikačními společnostmi, aby poskytla přístup ke 44 milionům přístupových bodů Wi-Fi po celém světě. Mezinárodní plán Wi-Fi stojí 501 Rs a lze k němu přistupovat prostřednictvím aplikace My BSNL. Funkce s názvem „Fancy Numbers“ vám umožňuje zakoupit vlastní telefonní čísla podle vašeho výběru po zadání adresy a dokladu totožnosti.

Vlastnosti mé BSNL aplikace

Vlastnosti mé BSNL aplikace

Tech2 je nyní na WhatsApp. Přihlaste se k odběru našich služeb WhatsApp a získejte nejnovější informace o vědě a technologii. Přejděte na stránku Tech2.com/Whatsapp a stiskněte tlačítko Přihlásit se k odběru.

Back to top button

Annonsblockerare upptäckt

Du måste ta bort AD BLOCKER för att fortsätta använda vår webbplats TACK