Monster Truck, Epica Pro a další aplikace a hry dostupné přes víkend

Nabídka

Konečně jsme dosáhli nového víkendu, což je perfektní záminka pro pobavení zkoušením nových ve volném čase. bezplatné nebo zlevněné hry a aplikace Omezený čas.

Upozorňujeme, že jeho platnost můžeme zaručit pouze při zveřejnění tohoto příspěvku, takže pokud máte zájem, doporučujeme vám aplikaci stáhnout co nejdříve. využijte slevu. Pojďme tam!

Monster Truck Rally Offroad 2 Full

Naše nabídky pro tento víkend zahajujeme hrou speciálně navrženou pro milovníky rizik, rychlosti a kamionů. «Monster Truck Rally Offroad 2» je pokračováním této populární hry, ve které si budete muset vyzkoušet své nejlepší schopnosti. jeďte s nákladním vozem co nejrychleji po nebezpečném terénu na rally plné akce a dobrodružství a samozřejmě bez ztráty kontroly kdykoli.

Monster Truck

Hra „Monster Truck Rally Offroad 2“ má různé herní režimy, jako je například závodění zdarma, tváří v tvář soupeřům nebo režim kariéry; Vyberte si svůj «monster truck», zažijte toto skvělé dobrodružství ve 3D grafice a ukažte, že jste nejlepší řidič.

Běžná cena hry „Monster Truck Rally Offroad 2“ je 21,99 EUR, ale pokud si pospíšíte, můžete tuto hru získat. pouze 2,29 € Omezený čas.

Aplikace již není k dispozici v App Store

Ach! Edo Towns

Ach! Edo Towns »je hra japonského původu, která vás ponoří do minulosti země vycházejícího slunce, konkrétněji do známějšího období Edo. Tokugawa období Bude probíhat od 24. března 1603 do 3. května 1868. Je to středověká soudní hra, kterou si můžete zahrát. stavět hrady, domy, hrady a všechny druhy struktur. Samozřejmě musíte strategicky rozhodnout, kam umístit své budovy, protože cílem je zvýšit výkon a dosáhnout nejlepšího města na světě.

Ach!  Edo Towns

Ach! Edo Towns »běžná cena je 5,49 EUR, ale můžete ji získat hned pouze 1,09 € Omezený čas.

Ach!  Edo Towns (odkaz na AppStore)

Ach! Edo Towns

Kairosoft Co., Ltd.

5,49 €

Epica Pro

«Epica Pro» je jednou z mnoha fotografických aplikací pro iPhone, které můžete najít a používat v App Store. Pořizujte kreativnější a originální fotografie. Má mnoho pozadí a musíte zaujmout správnou pozici, abyste byli hrdinou, darebákem, nosili křídla anděla nebo démona, objevovali se na večírku a mnohem více. Má šest balíčků těchto póz a protože pořizujete fotografie přímo z aplikace, můžete vidět, jak budou vypadat v reálném čase. Pokud rádi pořizujete originální fotografie, které chcete sdílet na svých sociálních sítích, s touto aplikací nepochybně uspějete.

Epica Pro

Normální cena „Epica Pro“ je 2,29 €, ale můžete ji získat hned zcela zdarma Omezený čas.

Epica Pro - Epic Camera (AppStore Link)

Epica Pro – epická kamera

才 琴 唐

2,29 Euro

Mystery of Fortune 2

„Mystery of Fortune 2“ je oficiální pokračování populární hry Mystery of Fortune, která byla vydána v roce 2014. akční bojová hra Ve kterém musíte vést svoji vlastní armádu. Je kompatibilní s Game Center a své hry můžete ukládat a synchronizovat přes iCloud.

Tajemství šance

Normální cena „Mystery of Fortune 2“ je 1,09 €, ale můžete ji získat hned zcela zdarma Omezený čas.

Mystery of Fortune 2 (AppStore Link)

Mystery of Fortune 2

Dotomchi Games Inc.

Volný, uvolnit

Lekce s max

„Lekce s Maxem“ jsou zábavné sada deseti vzdělávacích her určen pro nejmenší z domu. Max je okouzlující kočka, která povede vaše syny a dcery v jednoduchém, zábavném a zábavném učebním prostředí, pomůže jim rozvíjet a posilovat jejich dovednosti a schopnosti prostřednictvím číselných her, barev, hlavolamů, hledání různých prvků, hádanek. , a více.

Lekce s max

Vyvinutý společností Kindermatica Ltd, pro děti do pěti let starý a k dispozici ve více jazycíchMezi nimi je také španělština.

Běžná cena „Lessons with Max“ je 3,49 €, ale můžete ji získat hned pouze za 1,09 eura Omezený čas.

Lekce s Maxem pro děti (AppStore Link)

Lekce pro děti s Max

Kindermatica Ltd.

3,49 EUR