Monument Valley 2 a Lara Croft GO po omezenou dobu zdarma

Obchod s aplikacemi

Hledali jsme zajímavé nabídky a / nebo slevy od Actualidad iPhone od začátku uvěznění Španělů, takže tyto dny jsou snesitelnější. Některé z nich jsme vám již dříve ukázali Hry a aplikace zdarma po omezenou dobu.

Tentokrát mluvíme o dvou hrách, ne o skvělých hrách. mluvím o Monument Valley 2 a Lara Croft GO Dvě logické hry, ve kterých musíme dostat ze sebe maximum, abychom se posunuli vpřed v příběhu, kde nás oba tituly stojí.

Běžná cena Monument Valley 2 v App Storu je 5,49 EUR ale po omezenou dobu si jej můžeme stáhnout zdarma z odkazu, který jsem nechal na konci tohoto článku. Monument Valley 2 je druhá epizoda klasické hry Monument Valley, tentokrát musíme vést matku a dceru magickými architekturami, kde prozkoumávají nemožné cesty a překvapivé hádanky. Pokud se vám líbila první epizoda, můžete pokračovat ve hře až do třetí části, kde vývojář již pracuje.

Pokud máte rádi logické hry, je vám k dispozici také hra Lara Croft GO. Lara Croft GO, běžně za 5,49 EUR v App Storeje tahová logická hra, která nabízí nové dobrodružství pro odvážnou Laru Croftovou, zasazenou do dávno zapomenutého světa, kde musí prozkoumat ruiny starověké civilizace, objevit skrytá tajemství a čelit zrádným výzvám. řeší legendu o jedové královně.

Monument Valley 2 (AppStore Link)

Monument Valley 2

ustwo Games Ltd.

5,49 €

Lara Croft GO (AppStore Link)

Lara Croft GO

KARE ENIX Ltd.

5,49 €

Nevíme, kdy tato nabídka skončíProto je nejlepší nevyužít této nabídky a sdílet ji se svými přáteli dlouho.