contador de visitas gratis Skip to content

Monument Valley 2 pro Android je nyní na Google Play

Na tento okamžik jsme čekali měsíce. Konečně milenci Monument Valley Můžeme si stáhnout druhý díl hry, na kterou jsme dlouho čekali, na Android. Hra byla vydána před několika měsíci pouze pro zařízení IOS, to nás trochu překvapilo. O několik dní později Hry Ustwo oznámila, že o několik měsíců později vydá stejnou hru pro Android. Nyní konečně přišel den. Víme to už týdny, ale dnes, 6. listopadu, to můžeme konečně stáhnout Monument Valley 2 pro Android.


Časopis Pro Android – vydání 8 (listopad 2017)


První splátka je stará několik let, ale nepřestala být jednou z nejvýznamnějších her operačního systému. Hra, ovládání, soundtrack a děj jsou to nejlepší, co jsme mohli najít Androidpokud budeme chtít hrát, budeme muset projít skrz box. Dostali jsme to při první dodávce 10 různých úrovní Můžete udělat něco krátkého, ale po chvíli společnost spustila velmi zajímavé rozšíření s trochu více obsahu.

Stáhněte si nyní nové Monument Valley 2 z Google Play

Pokud jste odehráli první díl, možná budete chtít koupit druhý. Nyní můžete oficiálně z Google Play, stejný čas Obchod s aplikacemi Amazon. Stručně řečeno, hra je nyní k dispozici pro Android. Vidíme, jak jsou jeho uživatelé Manzana Mohli hrát na svém zařízení, což vedlo k tomu, že mohli vidět některé spoilery na různých úrovních.

Ačkoli Monument Valley 2 má stejnou hratelnost a ovládání, příběh pokračuje a zanechává v nás mnohem zábavnější a kvalitnější obsah. Zahájení společnosti trvalo několik let druhá verze hry dobře vyleštěné a odcházející se všemi nezbytnými vylepšeními. Je jen málo na zlepšení Monument Valley, Protože jednou z mála stížností, kterou můžeme získat, je, že 100% dokončení je krátká a rychlá hra.

Připravujeme se na okamžité stažení hry, abyste si mohli užít to, co si můžete být jisti, že bude jednou z nových oblíbených instalací v naší kolekci. Pamatujte, že je to placená hraale stojí za to to vyzkoušet. Pokud jste nehráli první verzi, doporučujeme to udělat. protože na Google Play to bude stát jen 2,99 eur.


Samsung Galaxy Note 8 vs iPhone X: Který je rychlejší?


Monument Valley 2 Monument Valley 2