Monument Valley 2 pro Android je nyní na Google Play

Před několika měsíci Apple uspořádal akci, kde ukázal některé softwarové a hardwarové novinky. Tento incident nás opustil IOS 11je nový operační systém, který je aktuálně v beta verzi. Jako jsou Super Mario Run nová hra na začátku roku vydáno pouze pro IOS. Dnes můžeme oznámit, že si tuto hru brzy budeme moci užít na našem oblíbeném operačním systému a na ničem jiném. Monument Valley 2 pro Android.


Samsung Galaxy Note 8 je nyní oficiální: znáte všechny jeho funkce


Monument Valley je jednou z nejlepších her, které můžeme na mobilních platformách vidět. Každý uživatel, který to hraje, to bude vědět a určitě se těší na novou epizodu pro Android. Je to relaxační hra, v některých případech složitá a vizuální prostředí, které jsme v žádné jiné hře neviděli. Nová splátka se nyní blíží k Androidu a můžeme ji vidět na Google Play.

Zaregistrujte se pro předběžnou registraci Monument Valley 2 pro Android

Uživatelé IOS byli schopni hrát tuto hru měsíce, ale pravdou je, že to bylo speciální a zatím nemůžeme stáhnout do Androidu. Věci se nyní mění, protože za pár dní si ji budeme moci stáhnout a zaplatit jako obvykle. Od dnešního dne vidíme jak Předběžná registrace Monument Valley 2 je nyní k dispozici na Google PlayDíky tomu jsme věděli, že za pár týdnů s námi určitě budeme.

Stále si můžeme stáhnout první splátku z Google Play za 3 eura, což není vůbec drahé pro zábavu, kterou nám zanechává. Nová hra má v Apple App Store cenu 5 eura očekává se, že za tuto cenu přijde pro uživatele Androidu. I když se to může zdát jako drahá hra, ve skutečnosti tomu tak není a kdokoli, kdo ji kdy hrál, bude s těmito řádky určitě souhlasit.

Jediná věc, kterou teď můžete udělat zaregistrovat se pro předchozí registraci hry, Aby vás Google Play informoval, až bude k dispozici. Již jsme to udělali a upozorníme vás, až si to budeme moci stáhnout.


Meizu M6 Note: specifikace, design a oficiální cena


Monument Valley 2 Monument Valley 2