Monument Valley 2 pro Android

Včera si společnost WWDC17 společnosti Apple uvědomila, že nabízí různé inovace v oblasti softwaru i hardwaru. Ale mezi všemi se a priori objevilo něco malého, ale tento zaváděl více než jedno. Monument Valley 2 je realita a nyní je k dispozici V Apple Store. Jako vždy si uživatelé systému Android budou muset trochu počkat.


Všechny inovace iOS 11 ve srovnání s Androidem


Stává se to ve více aplikacích, než bychom si přáli. Zvláště u her. Nejprve je spuštěn na platformě Apple a poté otevřen v systému Android.To je dnes vlastně většina uživatelů smartphonů. Bez ohledu na to, k čemu přišli, toto pokračování je to, na které jsme se těšili.

Monument Valley 2 pro Android bude brzy k dispozici

První pokračování studia Ustwo Games bylo velmi úspěšné. Ode dne, kdy to začalo v roce 2014 považován za jednu z nejlepších indie her na mobilu. Díky čisté grafice, nádhernému uměleckému směru, bezchybné hudbě, pomalé a snadné hře a důmyslné mechanice je tato hra nezbytnou hrou. Tato 3D logická hra hraná s nemožnými perspektivami, vytváří v přehrávači stav relaxace a audiovizuálního potěšení mnozí to zkusili bez velkého úspěchu.

V tomto novém Monument Valley 2 budeme ovládat matku a dceru prostřednictvím různých drahocenných světů. Vyřešíme nemožné hádanky, abychom vyřešili tajemství posvátné geometrie. Rozšíření toho, co bylo vidět v první epizodě, o nové mechaniky a nové světy k prozkoumání.

Jak jsme již řekli, v Apple Store je již k dispozici za cenu 5,49 EUR. Doufáme, že v tuto chvíli nebude trvat jen to, než se dostanete na platformu Google. Je známo, že přijde „brzy“. Cena se předpokládá stejná nebo nižší. Hra, která stojí za nákup rukavic. Pokud jste první splátku ještě nevyzkoušeli, můžete si ji stáhnout z Google Play. Ačkoli není nutné hrát pokračování Důrazně doporučujeme ProAndroid.


Novinky Siri v iOS 11: Překoná Apple, Samsung a Google?


Monument Valley Monument Valley