Mortal Kombat X pro iPhone a iPad přichází v dubnu

Herold pro ty, kteří milují ságu Mortal Kombat a bojové hry obecně, NetherRealm Studios, Spuštění hry Mortal Kombat X Bude kompatibilní pro iOS a Android a s: iPhone a iPad.

Mortal Kombat, videohra vytvořená chicagskou sérií Midway Games, více než dvacet let Nabízí hráčům akční hry a bitvy po jejich vydání na konzolích Genesis, SNES a dalších.

Mortal Kombat X dorazí na Apple iPhone a iPad od vývojářů NetherRealm Studios a Publikováno společností Warner Bros Interactive EntertainmentSpolečnost, která práva zakoupila v roce 2011 a podepsala vývojový tým Mortal Kombat.

Ale bohužel pro většinu lidí a naštěstí Mortal Kombat X dorazí ve formátu karetní bitvy (s válečnými animacemi). Titul slibuje zahrnutí nejlepších bojovníků do ságy a spojí nejlepší nápady z válečných karetních her pro iOS a bude mít podobnou hru jako Injustice: Gods Among Us.

Mortal-Kombat-X (3)

Mortal Kombat X, režim pro více hráčů Uživatelé iPhonů a iPadů budou mít příležitost bojovat proti hráčům z celého světa při sbírání nových karet; a legendární postavy ságy Jako Scorpion, Sub-Zero nebo Raiden.

Nejnovější tisková zpráva od tvůrců mobilní verze Mortal Kombat X jasně ukazuje, že hráči mohou: Odemkněte nové karty a obsah v počítači a v konzolové verzi hry.

Mortal-Kombat-X (4)

Ed BoonTvůrce Mortal Kombat komentoval nadcházející vydání nové aplikace pro iPhone a iPad:

“NetherRealm Studios vytvořilo mobilní zážitek Mortal Kombat X, který umožní více hráčům než kdy jindy hrát tuto bojovou hru prostřednictvím svých smartphonů, tabletů a dalších zařízení.”

Jak jsme již zmínili, Mortal Kombat X přichází na mobilní zařízení iPhone, iPad a Android. v polovině dubnaa verze pro PC a konzolu je čtrnáctého dne téhož měsíce.

Mortal-Kombat-X (2)

Jak to u těchto verzí běžně děláme, O všech novinkách vás budeme průběžně informovat Patří Mortal Kombat X. Nezapomeňte si přehrát video, které jsme přidali na začátku tohoto článku, abyste získali představu o tom, jak bude hra vypadat a jak bude NetherRealm Studios implementovat kartový systém.

Mortal-Kombat-X (1)

Co si myslíte o zahájení Mortal Kombat X pro iPhone a iPad? Zklamal vás formát karetní bitvy? Nebo se vám to naopak líbilo? Sdělte nám své názory v sekci komentáře.