Moto E6 je nová základní řada společnosti Motorola. To jsou vlastnosti a cena

Motorola Moto E6 Jedná se o novou základní řadu prestižní značky. Lenovonyní se zaměřuje na nejpopulárnější odvětví poté, co zaměřil veškerou svou pozornost na Motorola One Vision. Nový Moto E6 představuje toto úsilí se skromnějšími materiály a dary. Pojďme ho blíže poznat …

Vlastnosti Motorola Moto E6

Tyto Vlastnosti Motorola Moto E6:

Obrazovka a rozložení

Mobil je velmi minimalistický, vyrobený z polykarbonátového materiálu s profilem 8,57 mm. Typ obrazovky IPS LCD s rozlišením HD + 1440 x 720 pixelů. Jeho rámečky jsou velké a diagonálně kompaktní. 5,5 palce a jeden Poměr stran 18: 9. Dodává se s mobilním telefonem Ochrana P2i, díky tomu je vodoodpudivý.

Paměť, procesor a operační systém

Hardware je rozhodně skromný, ale natolik, aby zvládl všechny běžné činnosti při každodenním používání. Máme osmijádrový procesor Snapdragon 435Grafická karta s 8 jádry Cortex A53 na frekvenci 1,4 GHz je Adreno 505. Přestože slot microSD má kapacitu karty až 256 GB. Operační systém je z výroby aktualizován na Android 9.0 Pie s téměř žádným přizpůsobením.

Buben

baterie má pohodlnou kapacitu 3000 mAhPoskytuje vynikající autonomii pro požadavky tohoto mobilního telefonu, pokud jde o displej a využití hardwaru.

Motorola Moto E6 je dodávána s 3 000 mAh baterií, která nabízí skvělou autonomiiMotorola Moto E6 je dodávána s 3 000 mAh baterií, která nabízí skvělou autonomii

Fotoaparáty

Fotosystém je dalším příkladem toho, co představuje celý mobilní telefon: kompletní a jednoduché zařízení. Máme jednu 13 MP hlavní fotoaparát s jedním snímačem a clona objektivu f2.0, včetně LED blesku. A jeden Přední kamera se snímačem 5 MP pro selfie a s clonou f2.0.

Spojení

A máme přenos dat ve spojení s 4G LTE, Bluetooth 4.2 a dvoupásmovou wifi. Máme tradiční micro USB port, 3,5 mm audio jack a je tu FM rádio.

Cena Motorola Moto E6

JE Cena Motorola Moto E6 Na americké stránce Motorola to odpovídá přibližně 134 eurům a operátor Verizon je nabízí. V současné době nejsou k dispozici žádné informace o prodeji tohoto zařízení v Evropě.

Výsledky a názory na Motorola Moto E6

Motorola Moto E6 Jedná se o základní mobilní zařízení se všemi těmi správnými prvky pro čistý a plynulý výkon. Snad nejuspokojivějším aspektem je pouze 16 GB úložné kapacity, kterou jiné základní telefony dokázaly nabídnout až 32 GB. Ale mobilní telefon má efektivní a efektivní hardware, přináší microSD k řešení problémů s úložištěm a má velmi dobrou autonomii. Nejprve má podporu společnosti Motorola týkající se výkonu softwaru.

Oficiální stránka Motorola ve Španělsku