Moto G vs Moto X, nejlepší videoanalýza

wpid moto g vs moto

Od akvizice společnosti Motorola společností Google existují severoamerické společnosti dva modely. První Moto XAno, jedná se o high-tech terminál se dvěma funkcemi, který se prozatím používá pouze pro marketing ve Spojených státech. Nejprve se Motorola chlubila svou produkcí v Severní Americe. Moto X, něco velmi cenného v té zemi. Zadruhé vyniklo masivní přizpůsobení povolené tímto terminálem.

Druhý terminál Motorola uvedený na trh ve věku Google Moto G, na rozdíl od terminálu Moto XProdává se v mnoha zemích mimo Spojené státy. Je to také terminál Moto Xusiluje o prodej za svou skvělou cenu a vynikající výkon.

Oba terminály si navzájem přirozeně konkurují, přestože jsou velmi low-end terminály s velkým rozdílem v jejich vlastnostech. Dnes vám přinášíme video, které vysvětluje, který terminál má nejlepší poměr kvalita / cena.

8minutové video, které vám přinášíme, je vytvořeno z aplikace PocketNow a poskytuje dobrý přehled o videu. Moto G Y Moto X. Video začíná ukázkou designu dvou mobilních telefonů, ai když je snadné vidět, jak jsou si zpočátku podobné, rychle se objevují určité rozdíly v mobilním telefonu, jako je hmotnost a tloušťka. Moto G v Moto X.

Video pokračuje shrnutím klíčových funkcí každého z nich, přičemž rozdíly jsou stále patrnější. Cena tedy Moto G hluboko pod značkou. Není pochyb Moto X je to nejkvalitnější produkt, ale Moto G Je to také perfektní vzhledem k tomu, že cena je mnohem nižší.

V této souvislosti jsou analyzovány také operační systémy, funkce a rozdíly mezi těmito dvěma zařízeními, které čistě porovnávají různé aspekty. Vedle fotoaparátů je také uvedena životnost baterie.

Celkově jsou oba skromné ​​smartphony, ale dobré a spolehlivé možnosti pro ty, kteří nechtějí nebo nepotřebují špičkové zařízení. JE Moto G Je to dobrá volba pro ty, kteří mají užší rozpočet. Moto X je to dražší, ale také kulatější a kvalitnější hotový výrobek.

Chcete-li získat úplné srovnání těchto zařízení, můžete sledovat video níže. Už jste uvažovali o koupi jednoho z těchto dvou zařízení? Stojí za to utratit více? Moto Xnebo si myslíš Moto G Máte vše, co potřebujete, a mnohem nižší cenovou rovnováhu ve svůj prospěch?