Moto X4: První pohled na design jeho duálního hlavního fotoaparátu

MotorolaPřed týdnem uvedla na trh Moto G5S a Moto G5S Plus; To prokázalo, že se společnost zavázala vyvíjet nové telefony s vynikající kvalitou a vlastnostmi za podmínek a technologického vývoje. V tomto případě budeme hovořit o Moto X4Uniklo nové zařízení vyvinuté společností Motorola a některé informace, o kterých budeme diskutovat níže.

Ukázalo se, že došlo k úniku možného designu fotoaparátu Moto X4. Dříve došlo k úniku některých vykreslení smartphonu, ale uživatel Evan Blass poznamenal, že se jedná o prototyp vykreslení nebo falešné vykreslení, ale nový únik týkající se designu fotoaparátu mírně podporuje předchozí pověst. .

Fotoaparát Moto X4Moto X4

Na obrázcích můžete vidět design zcela odlišný od kamer jiných terminálů. Duální fotoaparát zobrazený na obrázcích odpovídá Moto X4. Podle pověstí bude Moto X4 mít 8 a 12 megapixelových zadních senzorů s duálním bleskem, díky nimž budou fotografie jasnější na tmavých místech.

Moto X4. Říká se, že bude mít 5,2palcový Full HD displej s několika vrstvami skla nahoře. Bude poháněn osmijádrovým procesorem Qualcomm Snapdragon 630 a poběží na 2,2 GHz, 4 GB RAM a 32 GB / 64 GB interního úložiště. Pokud mluvíme o baterii, dá se říci, že to bude 3000mAh.

Únik Moto X4Moto X4

Zdá se, že Moto X4 bude k dispozici ve dvou různých verzích, 32 GB RAM a 64 GB. Předpokládá se, že Moto X4 s 32 GB RAM bude stát kolem 400 USD, což je stále neznámé při pohledu na 64 GB model, ale … vzhledem k specifikacím a všemu filtrovanému … koupíte Moto X4?

Nejpozoruhodnější věc na tomto terminálu; Vylepší obrázky díky 3D zakřivenému sklu, klasifikaci I68, která je odolná proti vodě, postříkání a nárazům, a vysoce kvalitnímu duálnímu fotoaparátu a LED blesku. zásobník.

Specifikace Moto X4

Pak projdeme jeho seznam Funkce Moto X4:

  • obrazovka: Obrazovka 5.2 s rozlišením Full HD; , multitouch, kapacitní
  • ProcesorProcesor Snapdragon 630
  • Úložiště dat: 4 GB
  • Úložný prostor: 32 GB / 64 GB interní paměť, slot microSD
  • OS: Android OS 7.1.1 Nougat
  • Fotoaparáty: 8 a 12 megapixelové duální hlavní fotoaparáty v objektivech, LED blesk, dotykové ostření
  • OstatníPodpora 4G LTE 4G a DUAL SIM
  • Sítě: 2G, 3G a 4G
  • Spojení: WiFi, Bluetooth, GPS, microUSB, FM rádio
  • Senzory: akcelerometr, gyroskop, blízkost (není známo, zda bude mít detektor otisků prstů)

Cena a dostupnost Moto X4

Příbuzný Cena a dostupnost Moto X4 Lze říci, že tento terminál bude uveden do provozu v letošním roce, může se však zpozdit a oni se rozhodnou jít do provozu příští rok. Cena se může pohybovat od 380 eur a 420 Euro; Výše uvedené ceny jsou založeny na specifikacích, což znamená, že se mohou do oficiálního vydání změnit.