Příslušenství

Moto Z2 Play a nové Moto Mods: získejte všechny podrobnosti

Nedávno Moto Z2 Play a nové Moto ModsDruhá generace jednoho z nejexkluzivnějších terminálů výrobce nyní přichází s cílem vylepšit některé aspekty předchozí generace.

Pokud první generace Moto Z Play vynikla v jedné věci, bylo to díky její fantastické autonomii, protože s baterií 3 510 mAh mohla bez problémů vydržet až 2 dny. Bohužel Moto Z2 Play tuto kapacitu snižuje, ale poskytuje velkou autonomii.

Další z různých detailů Moto Z2 Play Je to čtečka otisků prstů, která nahrazuje tlačítko, což je design, který se již objevil u Moto G5 a Moto G5 Plus, což vyvolalo určitou kritiku ohledně toho, jak „nepohodlná“ je čtečka otisků prstů, a nyní byla nahrazena elegantnějším a krásnějším oválem.

Kde koupit Moto Z Play

Další z nových změn, které v Moto Z2 Play najdete, je to, že zadní část terminálu je nyní Kov Před sklem Moto Z Play nyní volíme kovové provedení celého terminálu.

Obrázek - Moto Z2 Play a nové Moto Mods: získejte všechny podrobnosti

Jak jsme však zmínili dříve, pojďme k jeho internímu hardwaru s některými změnami k lepšímu, i když některé funkce zůstávají. Technické vlastnosti Moto Z2 Play je následující:

 1. Obrazovka: 5,5 palce s rozlišením 1920 x 1080 pixelů.
 2. Procesor: Octa-core 2,6 GHz Qualcomm Snapdragon 626.
 3. DATOVÉ ÚLOŽIŠTĚ: 4 GB.
 4. Vnitřní úložiště: Lze jej rozšířit na 64 GB pomocí karet microSD.
 5. Zadní kamera: 12 megapixelů s duálním LED bleskem umožňujícím nahrávání videa v rozlišení 4K.
 6. Přední kamera: 5 megapixelů s duálním LED bleskem.
 7. Spojení: Wi-Fi, Bluetooth 4.2, 3G, 4G / LTE, NFC, GPS atd.
 8. OS: Android 7.1.1 Nugát.

Mezitím Moto Z2 Play nadále sází na Moto Mods, protože opět obsahuje pinový konektor pro tyto gadgety, který byl aktualizován na novou verzi.

Cena a dostupnost Moto Z2 Play

Právě teď nevíme kdy Moto Z2 Play v současné době k dispozici pouze v Brazílii.

Je známo, že cena tohoto terminálu ve Spojených státech je 499 USD, i když existují náznaky, že cena je další neznámá, takže je docela pravděpodobné, že cena v naší zemi a dalších evropských zemích bude 499 eur. .

Nové Moto Mods, seznamte se s nimi

Jak jsme již zmínili dříve, Moto vydalo nové verze nejznámějších Moto Mods a celkem jsou 4, které nyní budeme mít, ale pravděpodobně se časem zvýší, jsou to:

 1. Moto GamePad: Za 72 EUR můžete k telefonu připojit dálkové ovládání a přeměnit jej na přenosnou konzolu, na které můžete pohodlněji hrát.
 2. Balíček Moto TurboPower: Snad jeden z nejzajímavějších, protože vám umožní provést další poplatek díky své kapacitě 2200 mAh. Jeho cena bude 72 eur.

Obrázek - Moto Z2 Play a nové Moto Mods: získejte všechny podrobnosti

 1. Bezdrátové nabíjení Moto Style Shell: Je to jako případ, kdy můžete připojit Moto Z2 Play a bezdrátově nabíjet telefon bez použití kabelů. Stojí to asi 32 eur.
 2. JBL SoundBoost: Hudební příslušenství, které vašemu Moto Z2 Play dodá lepší kvalitu zvuku. Cena bude také 72 eur.

Moto C a Moto C Plus jsou oficiální: specifikace a cena

Jak můžeš vidět Moto Z2 Play Obnovuje některé aspekty, ale možná nejméně se uživatelům bude líbit snížení kapacity baterie, což může trochu snížit autonomii. Všechno to vychází ze skutečnosti, že se jednoduše snaží ztenčit terminál, a tedy vybitou baterii.

Co si myslíte o novém Moto Z2 Play a nových Moto Mods?

Back to top button

Annonsblockerare upptäckt

Du måste ta bort AD BLOCKER för att fortsätta använda vår webbplats TACK