Moto Z3 aktualizován na Android 9.0 a přidána podpora pro 5G

Jednou z výhod modulárních terminálů je, že mohou přidávat moduly, které aktualizují jejich funkčnost. Ne že by na trhu bylo mnoho takových terminálů. Jeden z těch Moto Z3. Je to terminál, který nedávno obdržel významnou aktualizaci.

Díky modulu Moto Mod 5G terminál nyní podporuje sítě 5G … I když je to zajímavé, není to něco, co má výhody pro velký počet uživatelů. Protože prevalence 4G sítí je nízká, testy na 5G sítích se začínají vyvíjet teprve … a pouze v některých zemích.

Mnohem zajímavější je příchod Androidu 9.0 do Moto Z3. Moto Z3 se tak stává dalším terminálem společnosti Motorola, který dostává aktualizaci pro Android 9.0 Pie. První zařízení společnosti s Androidem 9.0, Motorola One Power. To se stalo v listopadu loňského roku. Od té doby společnost Motorola vydala aktualizace pro různé modely svých telefonů.

Nyní je Moto Z3, který byl uveden na trh loni v srpnu. Zařízení provozuje operační systém Android 8.1 Oreo. O pět měsíců později vývojáři aktualizovali firmware na Android 9.0 Pie.

Android 9.0 Pie pro Moto Z3 Přináší nové uživatelské rozhraní, navigační systém založený na gestech, aktualizovaný režim „Nerušit“, adaptivní jas obrazovky a adaptivní baterii a nová témata, která vám umožní prodloužit výdrž baterie, zvuky, ikony a další. Kromě všech těchto vylepšení a nových funkcí obsahuje aktualizace lednovou bezpečnostní opravu pro Android, která opravuje kritické chyby v mobilním operačním systému Google.

Moto Z3 PlayMoto Z3 Play

Aktualizace je distribuována po etapách v různých částech světa, někteří uživatelé si budou muset počkat týden nebo dva, než uvidí, jak na to. Aktualizace Moto Z3 na Android 9.0.

Zdroj: Motorola

Zdravím z hloubky bytů.