Moto z3 Play Power Edition, nyní k dispozici ve Španělsku

Motorola oznámila, že nový balíček bude k dispozici ve Španělsku hrát moto z3 Power Edition.

Tento balíček samozřejmě sestává z hry Moto z3 doplněné o mod, který poskytuje další baterii, kterou můžete tento smartphone používat až 40 hodin.

Řekl jsem vám, že v současné době používám značkový terminál. Motorolazvláště jeden Moto G6 Plus a pravda je, že nemohu být šťastnější.

Díky použití těchto „moto režimů“ překračuje rodina motozů hranice tradičního smartphonu a nabízí vám nové možnosti pokaždé, když se některý z těchto režimů změní. Modulární technologie Motorola promění vaši hru moto z3 v osobní mobilní zážitek. Dosažení toho, co žádný jiný smaprthone nedokáže.

Funkce Moto z3 hrají Power Edition, prolomte rutinu

Nejnovější člen rodiny Moto z, Zahrajte si moto z3. Je to jeden z nejtenčích, nejlehčích a nejjednodušších smartphonů. Tento terminál má snížené rámečky, duální zadní kamery a krásný design.

Díky verzi, o které jsme dnes mluvili Moto z3 Play Power Edition Obsahuje moto mod, který nabízí extra baterii, terminál můžeme používat asi 40 hodin, protože tento moto mod funguje jako Power Bank.

Motocyklové režimy Motorola se nepoužívají pouze k prodloužení životnosti baterie. Našli jsme moto mody, díky nimž se váš telefon stane fototiskárnou Polaroid, 70palcovým projektorem nebo stereofonním reproduktorem, kterým můžete oživit jakoukoli párty.

Moto z3 play Power Edition poskytuje extra baterii, která vydrží celý víkend

Užijte si až 40 hodin autonomie při prostojích spojením životnosti vaší baterie1 s extra výkonem, který poskytuje přiložený moto mod Power Pack. Pokud jde o připojení, technologie TurboPower ™ vám poskytne hodiny energie během několika minut.

Design Moto z3 Play Power Edition

Design hry Moto z3 se řídí liniemi, které vidíme na ostatních terminálech společnosti. Corning Gorilla Glass a tělo se zaoblenými hranami. Snímač otisků prstů a hliníkový rám na boku usnadňují držení a používání. Tento terminál je dodáván s 6palcovým displejem s téměř neexistujícími rámečky a rozlišením Full HD typu Super AMOLED s formátem 18: 9.

Hrajte fotoaparáty Moto z3 Power Edition

Na fotografické úrovni dokáže Moto z3 play Power Edition pořizovat ostré fotografie s nejlepším osvětlením i v oblačných dnech nebo v interiérech. Toho je dosaženo díky duálním fotoaparátům s rozlišením 12 a 5 MP.

Herní kamera Moto z3 má integrovanou podporu Google Lens, která nám umožňuje vyhledávat, kopírovat a překládat texty a dozvědět se více o zajímavých místech, která nás obklopují. Zahrnuje také software, který nám umožňuje přidat do záběrů cinemagraph kreativní a zábavný nádech, což nám umožňuje udržet část záběrů animovaných a zároveň zmrazit okamžik ve videu.

A na úrovni selfie může portrétový režim pořizovat dobré snímky.

Dostupnost a cena Moto z3 Play Power Edition

Nyní je řada na nás, abychom o tom mluvili Cena Moto Z3 Play Power Edition (Moto Z3 Play + baterie Moto Mod). Řekněme, že toto zařízení je od konce září k dispozici za 499 EUR.

Můžete si jej například za tuto cenu koupit na Amazonu.

Odbyt

Baterie Motorola Z3 Play + Moto Mod - 6 'smartphone (Qualcomm Snapdragon DE 1,8 GHz, 4 GB RAM, 64 GB paměť, 12 MP fotoaparát, Android 8.0) Barva Tmavě modrá

Baterie Motorola Z3 Play + Moto Mod – 6 “chytrý telefon (Qualcomm Snapdragon DE 1,8 GHz, 4 GB RAM, 64 GB paměť, 12 MP fotoaparát, Android 8.0) Barva Tmavě modrá

  • Baterie 3000 mAh a nabíječka TurboPower (až 40 hodin) s možností přidání dalších baterií v režimu Moto „Moto Power Back“
  • Procesor s rychlostí procházení 1,8 GHz a úložnou kapacitou 64 GB poskytne vašemu smartphonu bezkonkurenční výkon.
  • Díky štíhlému a propracovanému designu má Moto Z3 Play hliníkové tělo, skleněnou obrazovku a hladké zaoblené hrany.
  • Duální inteligentní zadní fotoaparát s hloubkou 12 + 5 MP a pokročilým fotografickým softwarem pro úpravy obrázků
  • Operační systém Android 8.0 Oreo, čtečka otisků prstů, rozpoznávání obličeje, kompatibilní se všemi režimy Motorola Moto, technologie NFC, Bluetooth, 6 “Full HD obrazovka

Další informace najdete na webových stránkách společnosti Motorola.

Zdravím z hloubky bytů.