Motorola Moto E6 Plus nyní ve Španělsku

Jak již bylo oznámeno, nový Motorola Moto E6 Plus Ve Španělsku se začne prodávat v říjnu, měsíc po uvedení na trh. Mobil sleduje ekonomickou linii. Moto EI když má o něco silnější vlastnosti ve srovnání s Moto E6 standard, se kterým jsme se setkali asi před třemi měsíci; a jak jsme se setkali s tímto novým Moto E6 PlusNež se dozvíme o dostupnosti a ceně v zemi, krátce si projdeme její funkce.

Specifikace Moto E6 Plus

Mobilní telefon má IPS LCD obrazovku. 6,1 palce Ve formátu 19,5: 9 a rozlišení HD +. Jádrem je čipset MediaTek, Helio P22 S pamětí RAM 32 GB až 2 GB V ROM nebo výkonnější verzi 4 GB RAM + 64 GB ROM. V obou případech Android 9 Pie. A máme autonomii 3 000 mAh baterie.

Pokud půjdeme k kamerám Moto E6 Plus Duální master se senzory 13 MP + 2 MPZahrnuje funkce PDAF a bokeh. A fotoaparát 8 MP selfie. A ve spojení máme dvoupásmové ac wifi, Bluetooth 4.2 a GPS, AGPS a GLONASS navigaci. Má FM rádio, audio jack a micro USB port. K dispozici je také zámek snímače otisků prstů.

Jak vidíte, je to levný mobilní telefon s duálními fotoaparáty, dobrou pamětí a samostatností. Terminál má elegantní design s tloušťkou pouze 8,6 mm a je k dispozici v barvách označovaných jako Bright Graphite, Bright Cherry, Right Cranberry a Caribbean Blue.

Moto E6 Plus je nyní k dispozici s duálními fotoaparáty a různými prezentačními barvamiMoto E6 Plus je nyní k dispozici s duálními fotoaparáty a různými prezentačními barvami

Cena a dostupnost Moto E6 Plus ve Španělsku

Jak jsme řekli, Moto E6 Plus je nyní k dispozici ve Španělsku a najdeme ho za 139 eur ve verzi 2 GB RAM s 32 GB ROM. Mimochodem, nejvýkonnější verze 3 GB RAM se 64 GB ROM je k dispozici za 159 eur.

Oficiální stránka Motorola ve Španělsku

Table of Contents