Motorola Moto E6s, základní řada s 64 GB úložiště

Motorola rozšiřuje svou ekonomičtější produktovou řadu o nové Motorola Moto E6s. A dobrou zprávou je, že lepší dary klesají na nejskromnější úroveň. Stejně jako u špičkových produktů střední třídy mají i levnější mobilní telefony lepší funkce. Poznejme tuto novou možnost Řada Moto E6modely, které již známe Moto E6 Y Moto E6 Plus.

Funkce Motorola Moto E6s

Vidět Funkce Motorola Moto E6s:

Obrazovka a rozložení

Máme velkou obrazovku, 6,1palcová úhlopříčka s rozlišením HD + 1560 x 720 pixelů ve spojení s technologií IPS LCD. Mobilní je moderní Poměr stran 19,5: 9 a ochrana proti stříkající vodě P2i v elegantním profilu pouze 8,6 mm.

Paměť, procesor a operační systém

Motor této základní řady, Mediatek Helio P22čipová sada zaměřená i na mobilní telefony střední třídy. Jedná se o okta-jádro na 2 GHz. Paměť Moto E6sDobrou zprávou je, že neudržel maximum 16 nebo 32 GB dané nejskromnějším mobilním telefonům, ale 4 GB RAM se 64 GB ROM. A operační systém, Android: 9 Pie.

Buben

Se svou kapacitou 3000 mAh, tato baterie slibuje dobrou autonomii, Motorola.

Fotoaparáty

A fotografický systém má také luxus nabídnout duální hlavní fotoaparát. Tato kamera má senzory 13 MP + 2 MP To je pro bokeh, LED blesk a dobré funkce. přední kamera je dodávána s 8 MP pro selfie. Dary, které se zřídka vyskytují v nižších rozmezích, ale Motorola To se rozšířilo v řadě E6.

Motorola Moto E6s přichází s duálním fotoaparátem a 64 GB ROMMotorola Moto E6s přichází s duálním fotoaparátem a 64 GB ROM

Spojení

Připojení má podporu 4G LTE, Bluetooth 4.2 a dvoupásmovou wifi (další výhoda). Máme tradiční USB port a 3,5 mm audio konektor na připojení. Má FM rádio a snímač otisků prstů pro odemčení mobilního telefonu.

Cena Motorola Moto E6s

Příbuzný Cena Motorola Moto E6sNepřesáhne 100 eur a bude v prodeji od 23. září. Je jisté, že bude brzy nabídnuto Evropě za velmi podobnou cenu.

Výsledky a názory na Motorola Moto E6s

Nový Motorola Moto E6s Jedná se o základní mobilní řadu, která vylepšuje prvky této řady a zahrnuje úložnou kapacitu, aby nám poskytla více možností za lepší cenu.

Oficiální stránka Motorola ve Španělsku