Motorola One Hyper, to jsou funkce a cena

Motorola nám o několik měsíců později přinesl nový mobilní telefon střední třídy včetně řady One Makro Motorola One. O Motorola One Hyperterminál, který značce představuje vyskakovací mechanismus přední kamery. Tento fotoaparát zůstává složený, když se nepoužívá, a spadne z horního okraje, když si chceme pořídit selfie. Pojďme se seznámit s podrobnostmi …

Vlastnosti Motorola One Hyper

Budeme vědět Funkce Motorola One Hyper:

Obrazovka a rozložení

Nový mobilní telefon je vybaven širokoúhlým displejem IPS LCD. 6,5palcová úhlopříčka a rozlišení Full HD + 2340 x 1080 pixelů. Mobilní telefon, který má atraktivní design a jeho panel dosahuje až 90% přední strany díky tenkým rámečkům přední kamery a sklopnému systému; a jeho profil je pouze 8,9 mm silný.

Motorola One Hyper přichází s vyskakovacím kamerovým mechanismemMotorola One Hyper přichází s vyskakovacím kamerovým mechanismem

Paměť, procesor a operační systém

A motorem tohoto zajímavého mobilního telefonu je osmjádrový procesor Qualcomm. Snapdragon 675Pracuje s frekvencí až 2 GHz. 4 GB RAM a velkorysá 128 GB ROMvše pod novým operačním systémem, Android 10 v původním znění.

Buben

Všechno na terminálu je autonomní: až 38 hodin, Kapacita 4000 mAha jeden technologie rychlého nabíjení ne méně 45 W. Tato zátěž je novinkou Motorola One a zatím prémiová výhoda … i když v krabici je pouze jedna 27W nabíječkacož není vůbec špatné, takže získání 45 W by bylo alternativou.

Fotoaparáty

Máme jednu duální hlavní fotoaparát, s 64 MP + 8 MP snímač (f1,8 a f2,2), druhý snímač má široký úhel 118 stupňů. Mít kameru Technologie Quad Pixel (Pixel Binning). Umělá inteligence vám nabízí funkce jako Inteligentní kompozice, Optimalizace záběru, AI Portrétní osvětlení a Automatické zachycení úsměvu, funkce, které správně optimalizují záběry a rámují scény. Fotoaparát navíc získává videa v rozlišení 4K při 30 fps.

Pokud jde o přední fotoaparát, je to silný 32 MP snímač pro selfie. Tato kamera je zapnutá, takže ji budeme sledovat pouze během používání.

Spojení

Mobilní telefon podporuje 4G LTE a má mimo jiné dvoupásmové Wi-Fi, Bluetooth 5.0, GPS navigaci, hybridní dual SIM a NFC. Zvukový konektor zůstává a snímač otisků prstů je vzadu.

Motorola One Hyper přináší 64 MP snímač a umělou inteligenciMotorola One Hyper přináší 64 MP snímač a umělou inteligenci

Cena Motorola One Hyper

Příbuzný Cena Motorola One HyperBude to 399 amerických dolarů, protože to bylo oznámeno ve Spojených státech … Vymění se asi 360 eur. Jeho příchod do Evropy a Španělska je však jen otázkou času a bude nutné zjistit, zda tato cena vydrží.

Výsledky a názory na Motorola One Hyper

Nový Motorola One Hyper Jedná se o mobilní zařízení střední třídy, které integruje vyskakovací mechanismus přední kamery a nabízí duální zadní kamery se 64 MP senzory a umělou inteligencí. Autonomie je vynikající, displej Full HD + a konfigurace s dobrou úrovní v dosahu. Mobilní telefon dorazí do Španělska, i když prozatím to bylo oznámeno ve Spojených státech.

Oficiální stránka Motorola ve Španělsku