Motorola One Vision nyní přináší oficiální a perforovanou obrazovku, 48 MP fotoaparát a 128 GB ROM

Očekávaný Motorola One Vision po mnoha únikech je to již realita. Jedna vize Má trendy design a vynikající prémiové funkce. Říkáme vám…

Vlastnosti Motorola One Vision

Tyto Funkce Motorola One Vision:

Obrazovka a rozložení

Se širokým panelem 6,3 palce a román Poměr stran 21: 9 (již Sony Xperia 10), Obrazovka Motorola One Vision vypadá smysluplně. Je tomu tak proto, že integruje také své podrobnosti. perforovaná obrazovka (nahoře a vlevo) umístíte přední kameru nejtenčím způsobem. Tímto způsobem nezapomenete na zářez a přejdete k posuvným systémům, které se stále častěji používají ve středním dosahu, ale s milenci a urážkami. Kromě toho obrazovka a struktura obecně Ochrana IP52vyrobené proti stříkající vodě. My máme Skleněné tělo v “4D”v barvách přechodu. Profil terminálu, který si zachovává svůj štíhlý a elegantní vzhled, je 8,7 mm.

Jeden v technických specifikacích Panel LTPS IPS LCD s rozlišením Full HD + 2520 × 1080 pixelů. Tak a Hustota pixelů 432 PPI, již úctyhodnou hodnotu. Tato obrazovka také Technologie „CinemaVision“optimalizace multimediálního obsahu.

Motorola One Vision přináší perforovaný displej Full HD + ve formátu 21: 9Motorola One Vision přináší perforovaný displej Full HD + ve formátu 21: 9

Paměť, procesor a operační systém

JE Procesor Motorola One Visionzvědavě Samsung, on je Exynos 9609. Jedná se o osmijádrový čipset pracující na frekvencích až 2,2 GHz a doprovodnou grafickou kartou je Mali G72 MP3. Citace Paměť One Vision, my máme 4 GB RAM se 128 GB ROMlze rozšířit o micro SD kartu. A operační systém, který tento hardware doprovází, Android 9.0 Pie v rozhraní Android One.

Buben

Baterie Motorola One Vision tady je Kapacita 3 500 mAh a majitel 15W Turbo Power rychlé nabíjení.

Fotoaparáty

My máme Duální hlavní fotoaparát Motorola One Vision, s 48 MP + 5 MP snímač, toto je pro rozostření pozadí. Jak se zdá, tentokrát Motorola integruje výkonný 48 MP (f1,7) snímač do vynikajícího fotoaparátu včetně Technologie Quad Pixelk optimalizaci snímků za špatných světelných podmínek. Také a OISnaprosto prémiový produkt. A další je schopnost ukládat videa 4K při 30 fps.

Mezi jeho funkce patří následující prvky: umělá inteligence AI jako její majetek Automatické snímky detekováním úsměvu na všech tvářích ve scéněnebo Režim kinematografie Umožňuje animaci části fotografie. On taky Bodová barva, můžeme tím zvýraznit nějakou barvu. Citace přední fotoaparát, máme jediný 25 MP snímač (s clonou: f2.0), plus pro selfie kameru.

Spojení

Mezi nejdůležitější patří úroveň 4G Cat 6, moderní port USB typu C, slot pro dvě SIM karty a připojení NFC, které usnadňují použití v Evropě. Máme také aktualizovanou verzi Bluetooth (5.0) a snímač otisků prstů zůstává za zařízením. 3,5 mm audio jack je zachován i u tohoto modelu. Ve zvuku máme technologii Dolby Atmos.

Motorola One Vision přináší pokročilý 48 MP fotoaparát a umělou inteligenciMotorola One Vision přináší pokročilý 48 MP fotoaparát a umělou inteligenci

Cena Motorola One Vision

Příbuzný Cena Motorola One VisionOd června je plánováno pro Španělsko přibližně 299 EUR. Již existuje několik nabídek na předprodej.

Výsledky a názory na Motorola One Vision

Nový Motorola One Vision Jedná se o prvotřídní terminál střední třídy, jehož cílem je být na trhu úspěšný. Od začátku mobilní telefon nepřestal být zdrojem úniků a spekulací, ale nyní uvidíme, jak se nový mobilní telefon chová na velmi konkurenčním trhu. A tohle Motorola S tímto 48MP duálním fotoaparátem s duálním fotoaparátem s perforovanou obrazovkou máte opravdový poutač.

Oficiální stránka Motorola ve Španělsku