Motorsport Manager Mobile 2, špičková týmová závodní hra

Kromě toho, že se mobilní terminály používají pro každodenní hovory, prohlížení sociálních sítí a hovory prostřednictvím aplikací pro rychlé zasílání zpráv, používají se také jako přenosné konzoly. Proto vám dnes přinášíme Motorsport Manager Mobile 2, definitivní týmová závodní hra.


Samsung Galaxy S8 Active: Obrázek smartphonu v terénu


v Google Play obchod Najdeme spoustu aplikací a her, ale někdy je těžké najít aplikace nebo hry, které za to stojí, a proto vám přinášíme tuto hru, která vám ukradne hodiny a spojí vás se smartphonem závodní hrou.

První verze Motorsport Manager Mobile Byla to jedna z nejobdivovanějších automobilových her v obchodě Google Play s hodnocením 4,7 hvězdičky a více než půl milionem stažení a po získání slávy v App Store přichází na Android překonávání překážek.

V této hře budete muset vytvořit svůj vlastní závodní tým, abyste mohli soutěžit v šampionátu Formule 1. Motorsport Manager Mobile 2 Toto není hnací hra, budete muset činit rozhodnutí, která jsou v týmu důležitější, najmout řidiče, vyvíjet auta a rozhodovat o vlastních strategiích společnosti.

Zpočátku jsme začali v nejnižší možné lize a v těchto ligách budeme muset růst, abychom se dostali na vrchol. V současné době má hra mnoho stažení, více než 100 hodnocení a průměr 4,8 hvězdiček.

Abychom mohli hrát tuto hru, budeme potřebovat terminál s určitou pamětí a výkonem, protože vyžaduje minimálně 2 GB RAM a procesor 2,5 GHz nebo vyšší. Dále Motorsport Manager Mobile 2 Není to zdarma a cena za nákupy v aplikaci je 4,49.

Pokud jste fanouškem tohoto druhu her, doporučujeme vám vyzkoušet Motorsport Manager Mobile 2, kde zažijete herní zážitek, který vás nezklame.


Klávesnice Samsung přichází do obchodu Google Play


Motorsport Manager Mobile 2 Motorsport Manager Mobile 2