MSI MEG Z390 ACE, základní deska pro procesory Intel Core 9. generace Coffee Lake

Opět si s vámi promluvíme o společnosti MSI, která nedávno uvedla grafické karty GeForce RTX 2080 a RTX 2080 Ti SeaHawk X Series pro nové uvedení na trh. Dnes zejména základní deska MSI MEG Z390 ACE Základní deska pro procesory Intel Core Coffee Lake 9. generace.

MSI MEG Z390 ACEMSI MEG Z390 ACE

Funkce MSI MEG Z390 ACE

Už jsme věděli, že MSI plánuje vydat více než půl tuctu základních desek založených na připravované čipové sadě Intel Z390, ale zjevně jsme neviděli celou sérii. Unikla další základní deska Z390, MSI MEG Z390 ACEKdo bude sedět vedle vás MEG Z390 Divine společnost v horní části zásobníku produktů.

M: ANO Zaměřuje se na nadšence videoher a přetaktovače s MEG kartami. Tato základní deska bude určena pro ty, kteří nechtějí jít ven po zakoupení. MSI MEG Z390 Divineprotože vše závisí na konečné ceně produktu MSI MEG Z390 ACE bude pravděpodobně menší a bude nabízet podobné funkce. Přesnou cenu této základní desky však neznáme.

Nový MSI MEG Z390 ACE Vypadá to, že má 13stupňový VRM z 18stupňového napájecího designu Godlike. To pravděpodobně ovlivní pouze přetaktovače – každý, kdo hledá světový rekord s chlazením LN2, bude pravděpodobně chtít jít na SKU podobnou Bohu … ale to je daleko od toho, co kdokoli z nás hledá na základní desce …

Obě základní desky jsou vybaveny dvojicí 8kolíkových napájecích konektorů PCI Express. MEG Z390 ACE má pevný I / O displej, nejméně šest 6Gbps SATA portů a odolné chladiče, stejně jako tři tvrzené sloty PCIe x16 jako jeho drahý sourozenec.

Existuje několik dalších rozdílů mezi ACE a Bohem podobných, které jdou nad rámec distribuce energie. ACE nemá integrovaný OLED displej a má pouze jeden ze tří slotů M.2. MSI MEG Z390 ACE Má také pouze jeden port GbE LAN, i když je dodáván s integrovaným připojením Wi-Fi.

Datum vydání MSI MEG Z390 ACE

Všechny základní desky Z390, které se v posledních týdnech objevily na internetu, budou kompatibilní s nadcházející 9. řadou procesorů Intel Core (Coffee Lake Refresh). Říká se, že nové CPU budou vydány 8. října a Intel bude uveden na trh se třemi SKU: Core i9-9900K, Core i7-9700K a Core i5-9600K. Start těchto desek bude tedy blízký těm dnům.

Přes: MSI

Zdravím z hloubky bytů.