Multiplayer Mario Kart Tour je nyní k dispozici pro některé…

Prohlídka Mario Kart

Mario Kart Tour byla v tomto roce nepochybně jednou z nejnáročnějších her pro Android v roce 2019. Pravda je, že hra je poněkud omezená a to nepřestalo přesvědčovat herní komunitu. Nejprve proto žádný režim pro více hráčů.

Jak však vysvětluje sám Nintendo, všechno se může změnit. multiplayer beta v ceně mělo by to spadat do tohoto rozsahu. Ano, každého už unavuje hrát proti AI.

Je čas hrát proti skutečným hráčům v Mario Kart Tour

Zatímco mobilní verze Mario Kart není tak úplná jako na konzole, pravdou je, že nabízí vynikající herní zážitek. Závody jsou hodně zábavné, můžete sklouznout, všude se stávají nehody, ale jo, chybí více dynamiky a to mohou dát pouze skuteční hráči.

To ukazuje, jak můžete zvýšit úroveň poptávky po nadpisu, nejen to. Konečně můžete hrát proti svým přátelům nebo rodině žádný problém. Logicky by byla zábava také mnohem větší, je pravda, že AI se stává monotónní znovu a znovu a je snadné ji porazit.

Existuje hra pro více hráčů, ale není povolena pro všechny

Určitě jste viděli, že hra pro více hráčů je již v Mario Kart Tour, ale je mimo provoz. Toto je pouze pro herní režim Povoleno pro hráče se zlatou rzí.

Takže jen Bezplatná verze titulu, měli byste počkat na stabilní verzi mít možnost používat hru pro více hráčů. Plán Nintendo je velmi jednoduchý, otestuje své servery na několika hráčích a pak ano, poskytne multiplayer celé komunitě.

Dobrá zpráva je, že brzy budete moci hrát pro více hráčů V rámci Mario Kart Tour to oznámil Nintendo na svém účtu na Twitteru. Takže musíte být trochu trpěliví, to je vše.

Co očekáváte od hry pro více hráčů Mario Kart Tour?, Budete ho používat ke hraní s přáteli?