Musical.ly je nyní TikTok

Používáte Musical.ly? Pokud ano, musíte si být vědomi významné události ovlivňující tuto aplikaci. Údajný Musical.ly je nyní TikTokJe nová mobilní aplikace sledována stejně a prakticky na Musical.ly.

Musical.ly V posledních měsících se stala široce používanou praxí, zejména mezi mladými lidmi. Nyní se stává majetkem jiné společnosti, získává nový název a uživatelé si všimnou změny, jakmile aplikaci aktualizují.

Už jsme vám řekli, jak to funguje, a všechny aspekty, které potřebujete vědět, abyste to zvládli dokonale. Pokud jste často používali Musical.ly a víte, kde jsou všechny možnosti, nyní si budete muset zvyknout. Tik tak.

Uživatelé si budou uchovávat svá data

Nejlepší zprávy o této radikální změně z Musical.ly na TikTok, uživatelé si ponechají všechna svá dataTo znamená, že váš účet a všechna vaše předchozí videa a nastavení by neměla být ovlivněna, když začnete používat novou aplikaci.

6 webů ke stažení hudby MP3 zdarma

Vlastník TikTok lepší funkce a více možností vytváření videaSpojuje také to nejlepší z Musical.ly a další nové možnosti, které budete muset prozkoumat, jakmile je začnete používat, některé z nich jsou:

  1. Reakce na videa: S TikTokem můžete reagovat na videa vytvořená vašimi přáteli.
  2. Nové filtry: Byly přidány nové filtry, jako je typ VR, efekty fotoaparátu.

S TikTok můžete také vytvářet videa, která se v poslední době stala velmi známou. malý klip několika sekund a hudba na pozadí se snadno a perfektně synchronizuje s vašimi rty Přehrávání.

Pamatujte, že pokud jste už byli Uživatel Musical.ly Při přechodu na nový TikTok byste neměli narazit na velké nepříjemnosti, všechny vaše informace by měly být uchovávány, jako by se nic nestalo, jedinou věcí, kterou si musíte všimnout, je změna aplikace.

Uvidíme, jak bude tato velká změna přijata. Co se stane teď Musical.ly je TikTok Pravděpodobně mnoho uživatelů se trochu ztratí, dokud se změny projeví a zvyknou si používat novou aplikaci.

MP3XD, web pro poslech a stahování hudby zdarma