Můžeme přizpůsobit naše Apple Watch registrací našeho jména.

Již několik let společnost Apple umožňuje společnosti přizpůsobit zařízení iPhone, iPad a iPod Touch prodávaná v internetovém obchodě textem, který chceme, zdarma. Myslím, že zařízení je znehodnoceno, když je zlikvidováno koupit nový, zvláště pokud je uložený text e-mailem vlastníka (viděl jsem mnoho podobných lidí).

Jak se zdálo z francouzského webu iPhonote, Apple může uživatelům umožnit přizpůsobit Apple Watch gravírovánímStejně jako u zařízení iPhone, iPod a iPad nanejvýš pár slov místo textu na jejich zařízení s uloženým textem, protože volného místa, mluveného prostoru je velmi málo. Stejně jako u jiných zařízení bude i toto laserové gravírování zdarma.

Není zcela jasné, zda je možné přizpůsobit naše zařízení gravírováním, Budou k dispozici od prvního dne, kdy budou Apple Watch k prodeji nebo uživatelé, kteří o to požádají, budou muset počkat několik týdnů nebo měsíců. Stejně jako mnoho pověstí, i tyto informace podle iPhone poskytl anonymní zdroj zahrnutý do projektu Apple Watch.

Kupující, kteří chtějí zaregistrovat své zařízení podle příspěvku, stačí, aby nákup provedli z online obchoduVzhledem k tomu, že kamenné obchody nemají potřebné stroje k provádění laserových úprav, jako když chceme přizpůsobit svůj iPad nebo iPhone.

Při zakoupení tohoto zařízení je možné přizpůsobit naše Apple Watch gravírováním s různými řemínky ve sportovních, ocelových a kožených, stejně jako zlatými, hliníkovými a ocelovými pouzdry měli bychom o tom hodně přemýšletPokud ceny tohoto zařízení nedosáhnou stropu, budeme se muset spokojit s tím, co jsme uložili.