Můžete mít na Wallapop dva různé profily?

Wallapop je jednou z hlavních nákupních a prodejních platforem Je to aplikace, kterou mnoho lidí používá jak k nákupu produktů, tak ke zbavení se toho, co nepoužívají, z produktů nalezených ve Španělsku.

O této službě však existuje mnoho kuriozit, které by uživatelé rádi věděli. Tentokrát si tedy povíme Možnost mít ve Wallapopu dva profily. To může být?

Mějte na Wallapop dva různé účty

První věc, kterou potřebujete vědět, je, že ve skutečnosti můžete mít dva účty Wallapop na stejném smartphonu, ale nemožné je mít dva účty Wallapop spojené se stejným e-mailem. Pro každý účet je vyžadován jiný e-mailový účet.

Právě z tohoto důvodu Ve Wallapop můžete vytvořit dva účty, pokud máte dva různé e-maily, ke kterým máte přístup.stejně jako jeho používání bez jakéhokoli nepohodlí.

U této otázky bychom měli říci ano otázce Můžete vytvořit dva účty na Wallapop, vzhledem k tomu, že někteří uživatelé mají zájem, protože chtějí prodávat různé produkty na různých účtech.

Tak, můžete mít jeden účet k prodeji potravin a druhý k prodeji oblečení.

Jak jsme již zmínili dříve, ano, jediná překážka v této věci souvisí se skutečností, že pro každý účet Wallapop je vyžadován e-mailový účet.

jestli chceš Ve vašem mobilu jsou dvě aplikace Wallapop, pak vám ukážeme podrobnosti, které musíte vzít v úvahu.

Vytvořte ve Wallapopu dva profily

Pravda je, že když chcete mít na Wallapopu dva profily, budete si muset nejprve stáhnout aplikaci pro ni vyvinutou.

Souvisí s aplikací Parallel SpaceMůžete si jej stáhnout z tohoto odkazu. Mluvíme konkrétně o službě navržen tak, abychom mohli kopírovat každou z aplikací nainstalovaných ve smartphonu. Jak jste slyšeli, můžete mít ve svém Androidu přístup ke dvěma ikonám Wallapop, z nichž každá má jiný profil této obchodní sítě.

K tomu, abyste měli dva účty Wallapop, nepotřebujete nic víc, kromě přidání každého uživatelského jména a hesla ke každé ikoně.

Díky této aplikaci už máte na Wallapop dva profily?