Muži v černém budou mít své vlastní hry s rozšířenou realitou

Rozšířená realita vstoupila do světa videoher. Pokemon jít a stal se skutečným trendem pro herní komunitu. Většina uživatelů, kteří již mají na svých zařízeních tituly jako Harry Potter: Wizards Unite, Minecraft Earth nebo Jurassic World Alive, je nyní na řadě řady filmů, které se před několika lety staly nesmírně populárními. Mluvíme dnes Muži v černém: Globální invazeje nová hra s rozšířenou realitou pro mobilní telefony.

Muži v černém: mezinárodní pak natočte kina 14. června A nejfanatičtější ze ságy se již těší na nejnovější film Muži v černém. A protože je komunita poměrně velká, společnost se rozhodla vsadit na hru s rozšířenou realitou pro mobilní telefony. 12. června. Řekneme vám všechny podrobnosti Muži v černém: Globální invaze.

Muži v černém budou mít vlastní mobilní hru

Men in Black: Global Invasion je nová mobilní hra, kde je skutečným protagonistou rozšířená realita. Mluvíme o Typ Pokémon GO založený na tématu Muži v černém, kde budete velet začátečníkovi, který pronásleduje zločince z celého vesmíru.. Chcete-li to provést, musíte vyrazit do ulic vaší aktuální polohy, abyste se pokusili najít a zachytit je všechny pomocí typických zbraní, které se objevují ve filmové ságe.

Účel, celkem 40 mimozemšťanů to se může kdykoli zlepšit. Tyto podivné bytosti lze navíc použít v každé z bitev, které se odehrávají při postupu městem. Toto je bezpochyby nejpodobnější část hry Pokémon GO, kterou ve hře můžeme najít.

Celkově se Men in Black: Global Invasion ukazuje světu jako hra, která opakuje strategii následovanou Pokémonem a integruje hlavní postavy a plány The Men in Black. Mluvíme o zcela bezplatném titulu, který je stále ve fázi registrace. Chcete-li získat přístup, stačí se zaregistrovat na tomto odkazu nebo přistupovat k Google Play.

Muži v černém: Globální invaze Muži v černém: Globální invaze