MWC 2017: Apple a SAP uvedou v březnu první obchodní aplikaci

Sledujeme plný MWC 2017, nejdůležitější světový veletrh mobilních zařízeníje veletrh, kde vidíme všechny novinky v odvětví mobilních zařízení a vždy nám chybí jedna: Apple. A věc je, že kluci v bloku jsou na cestě, ano, na tomto MWC 2017 mají nějaké prostředky …

Někteří z vás tuto společnost znají RUKOJEŤ, společnost známá svým vývojem software pro produktivitu a řízení podnikuje jedním z nejdůležitějších v tomto odvětví. SAP, společnost, která loni spolupracovala se společností Apple na vývoji běžných aplikací pro podnikatelské prostředí. A zdá se, že jeho diskrétní přítomnost Na MWC 2017 Apple kvůli své dohodě se společností SAPa to je SAP a Apple S aplikacemi začnou v průběhu března.

A jak jsme vám řekli, vypadá to, že je do toho zapojen Apple MWC 2017 nějak se schovávají … Apple se účastní nejdůležitějšího veletrhu mobilních zařízení na světěale jak jsme řekli, dělají svou práci jako tato posila se SAP. Pak tě necháme Říká Susan Prescott, viceprezidentka pro produktový marketing společnosti Apple:

Když navazujeme toto partnerství se společností SAP, a Neuvěřitelná příležitost změnit způsob, jakým lidé pracují po celém světě Spojuje inovace a zabezpečení iOS s vedoucím postavením společnosti SAP v podnikovém softwaru. Dopad kombinace iOS a SAP na společnosti s cílem zajistit lepší procesyje účinnější a efektivnější ve všech odvětvích. Mnoho vývojářů nyní může využívat výhod nové sady SDK a my se nemůžeme dočkat, až uvidíme, jak transformují své podnikání.

To, co tyto dvě společnosti vytvořily, je to, co pojmenovaly SAP Cloud Platform SDK pro iOS, série Vozidla kdo používá jazyk Apple Swift umožnění vývojářům vytvářet aplikace na pracovním stole SAP. Výsledek: a aplikace Bude spuštěno 30. března komunikace a spolupráce pracovních skupin. Zajímavé aplikace, které nepochybně zvýší produktivitu na pracovišti.