Myš a klávesnice Logitech M355 a K580 optimalizované pro Chrome OS

Logitech představil svůj první produkt „Vyrobeno pro Google“. Jedná se o multifunkční bezdrátovou klávesnici Logitech K580 Slim Chrome OS Edition a přenosná bezdrátová myš Logitech M355.

Podle výrobce se jedná o moderní, přesnou a tichou klávesnici a myš navrženou a optimalizovanou pro použití na počítačích s operačními systémy. Chrome OSje ideálními partnery Google Pixelbook.

Logitech M355 a K580Logitech M355 a K580

Vlastnosti štíhlé klávesnice Logitech K580 a myši Logitech M355 Mouse

Klávesnice Logitech K580 Slim Je vybaven všemi potřebnými klávesami, včetně klávesy Google Assistant, vyhrazené klávesové zkratky pro Chrome OS a numerické klávesnice. Používá tiché, tenké klávesy s nůžkovým mechanismem.

Umožňuje vám pracovat s různými zařízeními současně, což znamená, že jej lze použít na smartphonu, a stisknutím tlačítka lze tři zařízení snadno přepnout na text. Výrobce tuto funkci nazývá Logitech Easy-Switch. Klávesnice může vydržet až tři roky bez změny napájení.

Výrobce popisuje myš Logitech M355 jako „tenkou“, „velmi tichou“ a „skvělou pro použití s ​​jakýmkoli zařízením se systémem Chrome OS“.

Lze jej připojit přes Bluetooth nebo pomocí přiloženého USB přijímače Logitech.

Na druhou stranu myš nebo myš Logitech M355 Může pracovat na téměř jakémkoli povrchu. Baterie v tomto zařízení má dostatek energie na jeden a půl roku.

Dostupnost a cena myši Logitech K580 Slim Keyboard a myši Logitech M355 Mouse

Prodej již začal, takže od nynějška můžete nakupovat. JE Cena klávesnice Logitech K580 Slim 50 $, myš Logitech M355 nebo myš stojí 30 $. Přibližně 45 a 27 eur na změnu.

Zdroj: Logitech

Zdravím z hloubky bytů.