Na Android: Warhammer Odyssey přichází nová hra na hrdiny

Hry pro Android jsou trendem a herní komunita roste. Brzy tedy přijde nový titul MMORPG (MMO online RPG pro více hráčů)O Warhammer Odyssey.

Pokud jste jedním z těch lidí, kteří opravdu milují hry na hrdiny, jste na správném místě. Dáme všechny podrobnosti o novém titulu. toto teprve přijde a všechny novinky, které přináší. Nenechte si ujít!

Warhammer Odyssey bude mít obrovskou mapu plnou tajemství

warhammer odyssey android

První věc, kterou byste měli vědět, je hra se vrátí do starých časů kde se příšery a bandité mění v strašlivou noční můru pro celou populaci.

Váš úkol ve hře bude muset udělat Staňte se hrdinou, který může zachránit vesnice ti, kteří byli napadeni. Chcete-li vnutit pořádek a mír, musíte zabít každého ze svých nepřátel.

Nejlepší ze všeho je Procházejte celou mapu s ostatními hráči v reálném časeněco, co obohatí herní zážitek. Skvělou zprávou je, že stejní vývojáři potvrdili, že mapa bude růst s každou aktualizací titulu a bude se soustředit na neustálé přidávání nového obsahu.

Tato hra bude hrát zdarma

warhammer odyssey android premiéra

Warhammer Odyssey zatím nemá žádnou „hratelnost“. Je známo že hra bude mít 6 různých ras a každý vynikne svými silnými a slabými stránkami.

  1. Elf Vedoucí kouzelník.
  2. Elf Temný válečník.
  3. lovec čarodějnic.
  4. Mnich lidský válečník.
  5. Trpaslík spiklenec.
  6. Trpaslík inženýr.

Jaké je datum vydání Warhammer Odyssey?

warhammer odyssey android premiéra hry

Jak již bylo zmíněno dříve, titul se bude hrát zdarma, takže se očekává, že bude vše financováno. mikro konverze. Tato hra je stále žádné datum odjezdu ale brzy to bude pro Android i iOS.

Mimochodem, pokud chcete získat přístup k titulu, můžete si to jednoduše vyzkoušet. zadejte předchozí registraci na oficiálních stránkách takže máte přístup k beta verzi Warhammeru.

Enteroke | Předběžná registrace Warhammer Odyssey

Konečně, Očekává se, že videohra bude důstojným nástupcem původního Warhammeru.. Takže z malých figurek vyrobených ručně a namalovaných na desce, kde si můžete zahrát RPG a strategickou hru.