Na Google Play se dnes objevuje oficiální hra Stranger Things

Na Google Play se dnes objevuje oficiální hra Stranger Things

Jednou z nejpopulárnějších sérií posledních měsíců jsou bezpochyby Stranger Things. Nyní, jako úvod k premiéře sezóny dva, hráči BonusXP Ve spolupráci s Netflixem uvádí na trh videohru Stranger Things: The Game. Uvnitř se vžijete do kůže různých postav seriálu a objevíte tajemství a tajemství ukrytá v celém Hawkinsovi. Zažijete zcela zdarma dobrodružství Díky estetice osmdesátých let bude čekání o něco příjemnější.


Toto jsou nejlepší hry a aplikace podle Google Play.


Bylo to překvapení. O vydání této hry nebyly žádné pověsti ani informace. A tak se najednou zdá, že je stažen na Google Play. Neexistuje několik her založených na televizních pořadech nebo filmech, které se dostanou do obchodu Android nebo iOS a propagují dotyčnou produkci. Některé jsou lepší než jiné, ale lišta obvykle není příliš vysoká považovat je za skutečně pozoruhodné hry. Vzhledem k rozmazlování, které Netflix vkládá do každé epizody Stranger Things a všeho, co sérii obklopuje, nepochybujeme, že to bude přinejmenším příjemný zážitek pro mobilní zařízení.

Prohlídka Hawkins s celým gangem

Stranger Things: The Game je adventura s estetikou 80. let Sleduje téma a fakta přehlídky, zatímco čeká na druhou premiéru sezóny. V tom se postavíme do kůže jejich postav, abychom prošli všemi rozpoznatelnými scénáři, které se odehrávají v hlavním městě Hawkins. Měli bychom zkontrolovat Hoopera, Lucase, Nancy a společnost. Dosahování cílů, které nám navrhují, na všech úrovních a v co nejkratším čase. Půjdeme touto cestou lezecké pozice ve světovém žebříčku.

Snímek obrazovky Stranger Things 01

Uděláme to využití jedinečných schopností každé postavy a budeme s nimi řešit hádanky. Velmi sbírky také k dispozici V této hře. Poté budete muset prohledat všechny úkryty v různých scénářích, abyste našli všechny vafle a trpaslíky, které mohou odemknout tajemství. Mechanika je velmi jednoduchá. Nemáme joysticky k pohybu. Budeme tlačit tam, kam chceme, aby naše postava šla, a on prostě půjde. Totéž se děje když čelíme nepřátelům. Stačí na ně kliknout a zaútočit na ně.

Snímek obrazovky Stranger Things 02

Hra pobídka pro všechny ty fanoušky Těšil jsem se na příchod druhé sezóny Stranger Things. S jeho oficiální hrou se můžeme cítit trochu blíže k budoucím událostem. Může být objevujeme tajemství nebo tajemství v samotné hře adresář byl dosud skryt. Musíme to dál hrát, abychom to zjistili.

Snímek obrazovky Stranger Things 03

Ale i když nejste stoupenci série Netflix, stále velmi doporučujeme Každý, kdo miluje dobrodružství s velmi úspěšným pixelovým retro stylem. Mimochodem, Zcela ve španělštiněNeexistuje tedy žádná výmluva, abyste sledovali odkaz, který jsme zanechali na konci článku, a stáhli jej. Hodně štěstí na druhé straně.


3 aplikace pro nakupování z domova bez opuštění pohovky


Stranger Things: The Game Stranger Things: The Game