Na iCloudu byla ohrožena bezpečnost a unikly upřímné fotografie celebrit

Letní film Sex Tape v hlavní roli s Cameronem Diazem již vydal vtipné varování, které bude zaznamenáno. Fotografovat v soukromí není dobrý nápadzejména pokud je zařízením, do kterého jste se zaregistrovali, mobilní telefon se síťovým připojením, možnými zranitelnostmi atd.

Pravdou je, že dnes je den, tzv. iCloud dostal útok Hacker je někdo, kdo využívá zranitelnost cloudové služby společnosti Apple k přístupu k obrovské sbírce nahých fotografií a videí slavných žen. Na více lidí nepochybně zapůsobí, ale protože jim chybí pozornost veřejnosti, dosud byly publikovány materiály od hereček jako Jennifer Lawrence, Victoria Justice a dalších.

O tomto útoku je třeba ještě hodně vyjasnit, a přestože oči jsou přímo iCloud a vaše zabezpečeníAčkoli hacker mohl k získání hesel a fotografií obětí použít metody sociálního inženýrství, může to být také hlavní bezpečnostní chyba ovlivňující celkovou službu, ale v každém případě je třeba ji vyjasnit. Zjistěte, kde je chyba, která hackerovi umožnila fotografovat.

I když je vše v pořádku, mějte na paměti, že se doporučuje mít silné heslo a povolit dvoustupňové ověření účtu. dále omezit možnost krádeže Vaše Apple ID. Pořizování upřímných fotografií pomocí mobilního telefonu je již na každém z nich, ale jak vidíte, není to dobrý nápad a to se může stát, když najdete někoho se zlým úmyslem, takže buďte opatrní.

Budeme i nadále hlásit, jak se tento případ vyvinul. Zdá se, že se právě teď snaží zastavit úniky, a je třeba předpokládat, že jak bude den pokračovat, bude o tomto případu známo více, nepřímo se to týká Apple. Upozorňujeme, že služba byla nefunkční kvůli dalšímu hackerskému útoku před několika měsíci, takže to není poprvé, co byla zpochybněna bezpečnost iCloud.