Na Instagram Stories bude nálepka s texty

Ne všichni mluvíme anglicky a téměř většina dnešních skladeb je v tomto jazyce. Nyní, Na Instagram Stories bude nálepka s texty. Ačkoli tedy Stories budou při této rychlosti karaoke, můžeme skladby sledovat bez jakýchkoli chyb.

Instagram nepřestává přidávat novinky do své aplikace a během konference Facebook F8 jsme se od tvůrců dozvěděli několik, které brzy přijdou, jako jsou nákupy, dárková značka a renovovaná kamera.

Kim Kardashian získává milion dolarů za každou fotografii, kterou nahraje na Instagram

Kromě toho víme také spoustu zajímavých věcí, a to Facebook Messenger, WhatsApp a Instagram jedna chatovací aplikace. Pozitivní je, že fúze nebude nutná.

Obrázek - V Instagram Stories bude nálepka s texty

Ponecháme-li stranou všechny novinky z Instagramu, zaměříme se na tu, která se blíží a je hlavním tématem tohoto článku.

Štítek, který nám má ukázat Texty písní, které jsme nahráli do příběhů automaticky. Nahrajme video s hudební značkou nebo skladbou.

Do Instagram Stories přicházejí reakce

Díky twitterovému účtu @Wongmjane jsme se naučili extrahovat texty písní, které budou vlastnit Instagram Stories.

Nálepka s texty různá písmenaa je to stejné, co máme, když píšeme text do příběhu. Každé písmo zobrazuje texty v jiné animaci, což dává této písni zvláštní osobnost.

Jak jsme řekli na začátku tohoto příspěvku, samolepky na texty nám pomohou sledovat text přehrávané skladby. Ale špatná věc je Příběhy z Instagramu se mohou proměnit v karaoke improvizace, protože když sociální síť vydá novou nálepku, všichni uživatelé se ji budou snažit používat.

Není známo, kdy se štítek textů oficiálně dostane na Instagram Stories, ale věří se tomu. Nebude to trvat dlouho, než se ukážeme protože je již v závěrečné fázi testování.

Proč se na Facebooku objevují velké příspěvky?

Instagram Stories již mají 13 interaktivních samolepek

Můžete to vidět na obrazovce níže 9 samolepek drtivá většina uživatelů (Android a iOS) K dispozici v Instagram Stories:

Obrázek - V Instagram Stories bude nálepka s texty

K dispozici jsou tagy otázek, hlasování pro přidání hudby k příběhům, vkládání hashtagů, označování příběhů, vytváření nálepek pro odpočítávání, umístění, hlasování a snímek.

Ale to jsou nejsou sami Nálepky nalezené na Instagramu, existuje několik dalších a pravdou je, že ne všichni uživatelé mají stejnou věc. Ve skutečnosti vám doporučujeme, abyste otevřeli své příběhy a řekli nám to v komentářích. Který štítek vám chybí?.

Zbytek nálepek pro Instagram Stories:

  1. Doporučit hudbu: Toto je „Legendární Pokémon“ ve značkách Instagram Stories. Téměř nikdo jiný ji nemá a pravdou je, že ti, kdo ji mají, ji obvykle příliš nepoužívají.

Spotify Storyline, umělci vysvětlují své písně ve stylu Instagram Stories

  1. Značka chatu: Zajímavá nálepka, která přichází do Instagram Stories a pomáhá účastnit se konverzací. Vytvořím tedy skupinu, která bude mluvit o technologii a zveřejní nálepku v části Moje příběhy, aby se k ní mohl připojit kdokoli, kdo se chce zúčastnit (limit 31 členů).
  2. Sdílet s: Nálepka, na které můžete vidět, že se mu moc nelíbí, protože k dnešnímu dni nejsou téměř žádné stopy. Poté přišli „Nejlepší přátelé“, takže nálepka již nemusí být viditelná.

Obrázek - V Instagram Stories bude nálepka s texty

  1. Štítek pro dary: Společenská odpovědnost podniků je společným statkem a některé společnosti jsou plně zapojeny do těchto cílů, zatímco jiné se rozhodnou to nechat v rukou svých uživatelů, jako je Instagram.

Vše už znáte samolepky co je a bude Instagramové příběhybez zapomnění tag pro texty. Kterou značku byste přidali?

Získejte zdarma hodiny na Instagramu, je to podvod?

Co si myslíte o štítku s texty? Myslíte si, že sociální síť s texty bude vypadat jako karaoke? Vidíte užitečnost textů písní v příbězích?