contador de visitas gratis Skip to content

Na konci měsíce vám nedojdou data na iPhonu a iPadu

Komu v nejhorším čase nedošly cenné datové rychlosti? Standardizace technologie 4G nám ukázala nový svět jako na dlaniAle operátoři neotevřeli trubici, kde data prošla příliš, a pravděpodobně necháme náš slabý iPhone několikrát blikat.

Aktualizace programů, streamování videa …

Streamování hudby ve vynikající kvalitě, příchod video platforem, jako je Yomvi nebo Netflix, nebo stahování aplikací nebo aktualizací systému Jsou součástí lepšího mobilního života, ale jsou také hlavním důvodem pro dosažení konce měsíce s nízkými daty a nedostatečným zrychlením nebo přímým zvýšením účtů našich operátorů.

Proto vám to chceme ukázat Pět základních kroků k obnovení této ztráty data užívejte si náš iPhone s úsměvem na tváři po celý měsíc.

Vypněte používání dat na iCloudu

Dokonce iCloud je skvělý každodenní nástroj, ale také jeden z hlavních viníků našeho úniku dat.. iCloud synchronizuje naše fotografie nebo dokumenty do cloudu Apple, takže se neustále připojuje k serverům, když pracujeme na iPage nebo používáme mobilní kameru.

Zakázání mobilních dat na iCloudu zabrání tomuto téměř neustálému spojení s cloudem. Chcete-li tuto možnost na iCloudu odstranit, musíte přejít na „Nastavení“, „iCloud“, „iCloud Drive“ a zrušit zaškrtnutí možnosti „Použít mobilní data“.

Nové ceny pro rozšíření úložného prostoru iCloud.

Zakázat „Wi-Fi Assist“

Funkce „Wi-Fi Assist“ byla zahrnuta do aktuální verze systému iOS. Koncept je skvělý nápad a funguje docela dobře. Vzhledem ke své funkci dochází ke ztrátě smluvních dat. Když průvodce zjistí, že se připojujeme k nestabilní bezdrátové síti, změní se připojení iPhone k mobilní síti.

Zakázání této funkce je velmi jednoduché, stejně jako vše ostatní v systému iOS. Měli byste přejít do části „Nastavení“, „Mobilní data“ a zrušit zaškrtnutí u položky „Podpora Wi-Fi“.

Zakažte spuštěné aplikace na pozadí

Většina dnešních aplikací běží na pozadí. To znamená, že aplikace se může připojit k serveru, i když ji přímo nepoužíváte. Je zřejmé, že spotřebovávají data, přestože jsou jednou z nejlepších funkcí systému iOS.

Dobrá věc je, že Operační systém iPhone a iPad umožňuje vybrat aplikaci, kterou chcete spustit na pozadí, nebo přímo tuto možnost deaktivovat.. Chcete-li to provést, musíte se vrátit zpět do části „Nastavení“, „Obecné“ a „Aktualizace na pozadí“. Zde je možnost jej úplně deaktivovat nebo vybrat aplikace, které chcete použít pro tuto funkci. Čím méně je, tím méně dat spotřebují.

Zakázat automatické aktualizace v mobilní síti

Aby nedošlo k aktualizaci všech aplikací, které jsme nainstalovali chytrý telefon Kdykoli v obchodu najde novou verzi, iOS má možnost je aktualizovat jednu po druhé. To lze provést jak v síti Wi-Fi, tak v mobilním zařízení, ale Nejlepší možností je udělat to, když jsme s bezdrátovým připojením jen tiše doma, aby nám nedocházelo k vyčerpání dat..

Používání 4G v aktualizacích můžete deaktivovat v nabídce „Nastavení“, „iTunes Store a App Store a deaktivací možnosti„ Použít mobilní data “.

IPad Pro zlepšuje využití Safari díky své 4 GB RAM.

Úplně deaktivujte mobilní data

Nejzoufalejší poslední možnost, ručně deaktivovat mobilní připojení přímo. Nebudeme mít internet na svém iPhone, když půjdeme ven, ale když nám operátor řekne, že nám zbývá málo k dosažení 100% spotřeby, je to nepochybně nejlepší krok.

Chcete-li telefon ponechat bez mobilního připojení, vraťte se zpět do části „Nastavení“, „Mobilní data“ a znovu deaktivujte možnost „Mobilní data“. Hovory a SMS budou i nadále přicházet, ale mobilní telefon nebude přijímat poštu, zprávy WhatsApp nebo Telegram a procházení nebude možné. To je beznadějné opatření.