Na Redmi Note 8 vyjdou najevo další funkce prostřednictvím renderů a video ukázky

Poznámka 8 Redmi bude příštím telefonem střední třídy Xiaomnahradím ten úspěšný Poznámka Redmi 7. Přinejmenším to naznačují nedávno uniklé obrázky a videa. Už byl stejným generálním ředitelem RedmiLu Weibing předvádějící ve videu čtyři telefony s fotoaparátem Xiaomi S primárním snímačem nejméně 64 MP. Ale teď další podrobnosti, to opravdu Xiaomi Redmi Note 8

Funkce unikly z Redmi Note 8

Jak víme, že je to o něm? Některé tipy ukazují toto: Zdá se, že telefon pod čísly obdržel certifikaci 3C z Číny. M1906G7E a M1906G7T. Tento mobilní telefon přijde s novým SoC MediaTek Helio G90Tbylo oznámeno koncem minulého měsíce. Správce Weibing, prostřednictvím účtu Weibo Video s upoutávkou ukazující nový telefon Redmi se čtyřmi zadními kamerami a primárním snímačem 64 MP. Manažer oznámil, že mobilní telefon zahájil masovou výrobu před půl měsícem. Telefon zobrazený ve videu má tři vertikálně umístěné senzory fotoaparátu a čtvrtý senzor umístěný vedle nastavení trojité kamery. Samozřejmě, Weibing Poznámka 8 Redmi. Jejich nedávný příspěvek však připomíná Redmi Note 7, konkrétně 48 MP AI fotoaparát. To naznačuje, že nástupnický telefon byl vyvinut.

Poté vyšlo online vykreslení založené na Weibingově videu. Vykreslení sdílené MyDrivers je dokončena v přechodových barvách a stejná zadní čtyřkolka, kterou můžeme vidět na videu sdíleném Weibingem. Na zadní straně také není žádný snímač otisků prstů, což znamená, že je integrován do obrazovky.

Jak uvádí Playfuldroid, čínská databáze 3C obsahuje dva nové telefony s čísly modelů M1906G7E a M1906G7T. Tyto telefony jsou uvedeny s 18W nabíječka a očekává se, že budou vydány jako mobilní varianty. Nakonec telefon potvrdil i Manu Kumar Jain, prezident společnosti Xiaomi India Redmi S MediaTek G90T SoC. Neexistuje však nic oficiálního o tom, zda je sám sebou nebo ne. Poznámka 8 Redmi Jedná se o mobilní telefon, který bude nést nejnovější čipovou sadu MediaTek.

Redmi Note 8 přijde se čtyřnásobnou kamerou a novým MediaTek G90T SoCRedmi Note 8 přijde se čtyřnásobnou kamerou a novým MediaTek G90T SoC

Výsledky a názory na Redmi Note 8

Na začátku tohoto měsíce Poznámka 8 Redmi zejména bez podrobností o telefonu. A podle nových vykreslení Poznámka 8 Zdá se, že existuje Čtyřnásobná zadní kamera se třemi svisle umístěnými senzory, 64 MP senzorem a novým MediaTek G90T SoC. V budoucnu samozřejmě budou existovat další podrobnosti, které tyto úniky buď potvrdí, nebo nepodporují.

Oficiální stránka Xiaomi ve Španělsku