Na Twitteru "zpracováváte" Katalánština: nejoblíbenější hashtagy, účty a témata

cvrlikání jako, je sociální síť, která vám umožní poznat nejžhavější témata současnosti. „Transakce“ catálan v posledních týdnech má zvláštní účinek. Ale co se stalo Nejoblíbenější hashtagy, účty a témata O tomto tématu?

Mnoho lidí demonstrovalo proti i pro nezávislost a dokonce i pro ty, kteří něco chtějí referendum a zahájení dialogu s vládou Španělsko.

Existují však lidé, kteří mají nejen formu zpráv s použitím hashtagů, ale také jim dávají zvláštní nádech humoru, například tvorbu Humor S „neúspěšným“ prohlášením začátkem října.

Práce s velmi zajímavými daty

Nová studie LEWIS od 1. září do 18. října „Procés“ na TwitteruTakže tyto hahstagy, účty, nejoblíbenější témata, dokonce i množství řečí o této situaci. Stojíme před následujícím:

  1. Uveďte částku: Za pouhý měsíc, kdy se data začala analyzovat 1. září, bylo mezi uživateli sděleno více než 1 500 000 slibů ve prospěch nezávislosti a jednoty Španělska.

Nový troll z Forocoches: Pošlou nějaké mariachi do katalánského parlamentu

  1. Kdo vyhraje hashtagy? Studie odhaluje hashtags Ti, kteří nepodporují nezávislost, vydělávají dvakrát tolik ve prospěch nezávislosti (21 proti 48).

Obrázek - & quot;  procesy & quot;  Katalánština: nejoblíbenější hashtagy, účty a témata

  1. Kdo vyhraje v zmínkách? Je zmíněno celkem 768 226 zastánců nezávislosti a referenda a 752 789 těch, kteří mají unii Španělska.
  2. Kdo má více dojmů? Zde se obraz otočí a ti, kteří upřednostňují jednotu Španělska, vyhrají s více než 1 800 miliony zobrazení ve srovnání s 1 600 miliony zobrazení těch, kteří se zasazují o opak.
  3. Nejpoužívanější hashtagy: byl #VotaremDosáhl 1. října 407 426 sázek při soukromém použití. Další velmi populární hashtagy byly: #HolaDictadura, # VagaGeneral3O, #NadaqueCelebrar a #LibertatJordis.
  4. Den s největší účastí na Twitteru: V Barceloně to bylo přes 350 000 výstavních dní s hashtagem #RecuperemElSeny.

Obrázek - & quot;  procesy & quot;  Katalánština: nejoblíbenější hashtagy, účty a témata

Slova nejčastěji používaná zastánci nezávislosti na Twitteru a studie ukazuje: 1oct, demokracie, RajoyDimisión, DUI, vot, #HolaDictadura, parlem atd.

Slova nejčastěji používaná obhájci Spojeného Španělska S Katalánskem je najdeme: #EstamosporTi, @guardiacivil, Španělsko, zákonnost, manipulace, puč, @policia atd.

Jak můžete vidět studie to nám dává velmi zajímavá fakta o tom, jak se to údajně stalo. „Transakce“ na sociální síti cvrlikání hashtagy, témata atd. Je to dokonalý teploměr pro kontrolu toho, co lidé cítí.

Anonymous zavírá web Ústavního soudu v „Operaci Katalánsko“