Příslušenství

Nabídky Amazon Day: Telefony Realme v prodeji na Den otců

Jedna z nejprodávanějších telefonních značek od jejího příchodu do Španělska Pravé já. Společnost dosáhla něčeho, čeho zatím dosáhlo pouze Xiaomi. Poměr kvalita / cena jejich zařízení je celkově jeden z nejlepších na trhu, což způsobí, že jejich prodej prudce stoupne. Máme velmi dobré zprávy pro všechny uživatele, kteří si dnes chtějí koupit realme. Chodit okolo Amazonské denní nabídky Našli jsme dva nejdůležitější terminály, které společnost nabízí. Už nabízejí zajímavé ceny, ale nyní mnohem atraktivnější.

Amazon je jednou z nejbezpečnějších platforem pro nákup elektronických zařízení, protože nabízí nejlepší poprodejní podporu na internetu. Společnost se spoléhala na to, že Amazon prodá téměř celý katalog, který přinesla do Španělska.něco, co dělá i dnes. Pokud hledáte mobilní telefon pro svého otce, najdete ho v tomto malém výběru.

Dnešní nabídky Amazonu: Realme 5 Pro a Realme X2 Pro se slevou

Barvy Realme X2 Pro

Realme snížil cenu svých dvou nejdůležitějších zařízení, aby zvýšil prodej. Den otců. Může to být velmi zajímavé, pokud hledáte smartphone pro svého otce, ale také pokud potřebujete telefon vyměnit sami. Citáty, které nám Realme nechal na Amazonu, jsou dva: Realme 5 Pro a Realme X2 Pro.

Realme 5 Pro je jedno z nejlevnějších zařízení, které společnost v naší zemi má. Proto byste si jej neměli nechat ujít, protože má neuvěřitelný poměr kvalita / cena. Pouze Xiaomi má taková zařízení k prodeji ve Španělsku. Za 169 eur si můžete vzít 6,3palcovou obrazovku domů, 128 GB interní úložiště a 48 megapixelový fotoaparát.

Ale pokud vy nebo váš táta chcete něco výkonnějšího a kvalitnějšího, měli byste se rozhodnout pro realme X2 Pro, tato verze Pro nabízí špičkový procesor a skvělý seznam funkcí. Jeho PVPr je 499 EUR, ale za 449 EUR jej můžete získat pouze s touto propagační akcí Amazon. Za tuto cenu získáte zařízení s 12 GB RAM, 256 GB úložiště, 4 fotoaparáty a procesorem. Snapdragon 855+.

Není pochyb o tom, že pokud hledáte nový mobilní telefon, tyto dvě nabídky nabízejí neuvěřitelný poměr kvalita / cena. Zahrnuje možnost uživatelé s nízkým rozpočtem a další pro ty, kteří mohou utratit trochu víc za plnohodnotný vrchol.

realme 5 Pro | Amazonka

realme X2 Pro | Amazonka

Publicaciones relacionadas

Botón volver arriba