Najděte mnoho rubínů v Minecraftu Země a staňte se milionářem

Minecraft Earth Rubies zdarma

Svět Minecraftu Od spuštění beta verze došlo k úspěchu. A protože je to součást hry, která prolomí jakýkoli počet paradigmat v té době, nemůžete očekávat nic menšího. Navíc má působivý počet aktivních hráčů.

Nyní je tento titul již k dispozici ve stabilní verzi pro Android a lze jej stáhnout zdarma z Obchodu Play nebo přímo stáhnout apk.

Svět Minecraftu

Pokud jste již zahájili stavební cestu v rozšířené realitě, možná jste si něco všimli, virtuální měnou hry jsou rubíny. To nám umožňuje získat klíčové prvky a vylepšení a zrychlit určité procesy a Jsou extrémně vzácné!

Ne všechno je však ztraceno, protože i když jsou vzácné, existují různé způsoby jejich získání, a ne nutně prostřednictvím pokladny. Chceme s vámi tyto triky sdílet a naučit vás Jak získat spoustu rubínů v Minecraft Earth.

Najděte „Tocables“ na mapě

Jednou z nejjednodušších možností, jak získat zdarma rubíny v Minecraftu Země, je „dotyková“ metoda. Jsou to objekty, které se náhodně objevují na mapě během hraní her, a budeme to muset udělat, jakmile je najdeme. stiskněte několikrát pro přístup k jeho obsahuTo bude záviset na typu „Tappable“, který jsme našli.

Hmatatelných věcí je v Minecraftu Země hojně, ale ne všechny mají rubíny, protože jejich původním cílem bylo pomoci nám sbírat další předměty. Pravděpodobnost nalezení jednoho z těchto drahých kamenů je stále poměrně vysoká, zveme vás k lovu těchto předmětů, zvláště pokud je hmatový považován za vzácný.

Dokončete výzvy a / nebo mise

Získejte spoustu bezplatných rubínů Minecraftu Země

Mojang, stejně jako téměř každá společnost, chce vydělat peníze, i když je hra zdarma, a to díky exponenciální růstové křivce. Čím dále se dostáváme, tím těžší bude postupovat ve hře a dokončit mise. Díky tomu je někdy velmi lákavé utrácet skutečné peníze za rubíny, abyste se pohybovali rychleji.

Vývojáři však vědí, jak důležité je dávat dobré odměny pracovitým hráčům. Proto v mnoha hrách denní a týdenní výzvy To nám dá skvělé dary, pokud je doplníme, včetně bezplatných rubínů, a v Minecraft Earth to nemohlo být jiné.

Kupte si rubíny za skutečné peníze

Konečně je tu možnost, která se hráčům nejméně líbí, ale existuje možnost, která nám umožní koupit více rubínů, zvláště pokud je naléhavě potřebujeme, aby si koupili další věci ve hře. K tomu budeme muset klepněte na ikonu obchodu umístěné v pravém dolním rohu obrazovky a rubínový balíček chceme dosáhnout:

  • Ruby Pile (40 kusů): 2,19 euro.
  • Rubínový blok (100 jednotek + 5 navíc): 5,49 EUR.
  • Rubínová truhla (200 jednotek + 20 navíc): 10,99 EUR.
  • Rubínový vozík (400 jednotek + 50 navíc): 21,99 EUR.
  • Rubínový skrytý poklad (800 jednotek + 150 navíc): 43,99 EUR.

Co o tobě, Znáte nějakou jinou metodu, jak získat zdarma rubíny v Minecraft Earth?