Najděte nabídky všech druhů produktů s Billionhands

Nikdy nemá větší sílu ušetříte nám pár eur Využijte některé nabídky, pokud máme příležitost, ale jejich nalezení není snadné, protože nemůžeme trávit svůj drahocenný čas hledáním nabídek, nabídek, které pravděpodobně nepotřebujeme, pokud nám to kamarád nesdělí nebo se s ním náhodou nesetká. ten okamžik.

Řešení tohoto prvního světového problému lze nalézt v aplikaci Billionhands, která nám byla představena. miliony slev na produkty i služby. Díky integrovanému vyhledávači můžeme vždy najít přesně službu nebo produkt, který potřebujeme.

Co jsou to miliardoví rukou

Billionhands je zcela bezplatná platforma to nám dává miliony slev. Uživatelé mohou denně vyhledávat, co potřebují, a přitom využívat zajímavé slevy nabízené fyzickými i online společnostmi, které mohou na této platformě zveřejňovat zdarma.

Každý den prostřednictvím aplikace, našli jsme nové nabídkyPokud tedy jednoho dne nemůžeme najít produkt nebo službu, kterou hledáme, a nespěcháme, můžeme aplikaci konzultovat i v dalších dnech, dokud nenajdeme vhodnou nabídku, protože ji nakonec vždy najdeme.

Billionhands není internetový obchodje nástroj, který spojuje miliony uživatelů s velkým počtem společností a profesionálů všeho druhu, zcela zdarma pro uživatele i společnosti a profesionály využívající jeho platformu.

Miliardy rukou za práci

Miliardy rukou za práci

Miliardáři se zaměřují hlavně na uživatele, ale Bez podpory podnikání by to nedávalo smysl. Jak jsem řekl výše, Billionhands umožňuje jakékoli společnosti nebo profesionálu prodávat své produkty nebo služby prostřednictvím této platformy, tato platforma je v současné době k dispozici ve Španělsku, ale plánuje expanzi do dalších zemí, takže nabídky jsou obrovské.

Tato platforma se zaměřuje nejen na společnosti, které již online platformu mají a chtějí rozšířit své distribuční kanály, ale také na společnosti Malé společnosti, firmy a profesionálové bez připojení k internetu Mohou mít nový online prodejní kanál zcela zdarma a rychle, protože za pouhé 2 minuty se mohou zaregistrovat a začít nahrávat fotografie produktů nebo služeb, které nabízejí.

Miliardové ruce

V tomto smyslu pro miliardáře v prvním kroku Digitalizace malých a středních podniků a osob samostatně výdělečně činnýchProtože to každému umožňuje vidět výhody online platformy, kde může nabízet své produkty, a nakonec se rozhodnout investovat do budoucnosti vytvořením platformy elektronického obchodu.

Umožňuje nám to implementovat vyhledává podle našeho umístěníPoskytování kurýrního doručovacího systému proto není povinné, protože uživatel může přímo přejít do obchodu a zakoupit produkt, který hledá. Pokud je objem prodeje mimo naše prostředí vysoký, můžeme najmout balíkovou společnost, abychom snížili náklady na zásilky.

Slevy jsou vždy spojeny s prodejem. Word vždy slevy vzbudil náhlý zájem o spotřebitelecož je nutí chvíli hledat, chvíli, kterou by se neobtěžovali dát, kdyby nebylo toho slova.

Prostřednictvím této platformy můžeme snadno spravovat sklad produktů Z jakéhokoli důvodu nebudou na svých schůzkách, nabídnou jim zajímavé slevy, aby mohli vyprázdnit sklad a uvolnit místo pro nové produkty zaměřené na nový žánr nebo konkrétní dobu roku nebo změnu zaměstnání.

Miliardy rukou pro uživatele

Miliardy rukou pro uživatele

Hlavní atrakce, kterou Billionhands uživatelům nabízejí, je to, že jsou na dosah ruky. miliony zlevněných produktů a služeb, produkty a služby, které lze zakoupit online nebo fyzicky.

Každý z produktů dostupných na platformě přidat obrázek a popis s předchozí a aktuální cenouabychom mohli zkontrolovat slevu, kterou uložíme. Pro přístup k nabídce stačí kliknout Přejít na odkaz.

Tuto aplikaci můžeme stažení zdarma nebo když k němu přistupujete prostřednictvím prohlížeče, umožňuje nám vyhledávat podle produktů nebo vypsat všechny produkty spojené s konkrétní kategorií. Všechny dostupné produkty jsou zařazeny do následujících kategorií:

 • Potraviny a farmacie
 • Restaurace, kavárny a bary
 • Móda a doplňky
 • Krása, estetika a pohoda
 • Mobilní telefon a telefon
 • Volný čas a volný čas
 • Domov
 • Sport
 • Zdraví
 • Blízké obchody
 • Akademie a soukromé třídy
 • Hotely a cestování
 • Motor
 • Domácí mazlíčci
 • IT a elektronika
 • TV, zvuk a fotografie
 • Děti a kojenci
 • Profesionální služby
 • Chyby
 • Konzoly a videohry
 • Ostatní

Prostřednictvím těchto kategorií můžeme rychle a snadno najít jakýkoli produkt nebo službu. aniž byste museli uskutečňovat jednotlivé hovory produktů.

Jedním z nejdůležitějších aspektů pro uživatele, obchodní důvěra. Billionhands nabízí systém pro hodnocení všech podniků a profesionálů, kteří nabízejí své produkty na této platformě, takže uživatel může na základě nákupů ostatních uživatelů vždy zkontrolovat, zda má tato firma dobrou pověst.

Stáhněte si Billionhands

Aplikaci Billionhands lze stáhnout zcela zdarma pomocí odkazu, který jsem nechal na konci tohoto článku. Pro Využijte všech výhod, které nám nabízíPrvní věcí, kterou musíme udělat, je zaregistrovat se do aplikace, což je akce, kterou můžeme provést s jakýmkoli e-mailovým účtem, aniž bychom byli spojováni s Facebookem, Gmailem nebo Apple jako obvykle.

Po registraci do aplikace obdržíte nejen všechny nabídky, které nám tato platforma nabízí, ale také zveřejňujte naše vlastní reklamy tak rychle a snadno, stačí nahrát až 5 fotografií produktu, přidat název a popis s nejnovější cenou produktu a kliknout Přidat inzerát.

Kupóny na slevu BILLIONHANDS (odkaz na AppStore)

Kupóny na slevu BILLIONHANDS

NEXTCHANCE SERVICER, SL

Volný, uvolnit

Stáhnout | Miliardy lidí v App Store