Naplňte svou obrazovku líbání Valentýna hrou E-Lover

Naplňte svou obrazovku líbání Valentýna hrou E-Lover

Příležitost oslava Valentýna Chtěli jsme udělat recenzi hry o lásce v App Store, na který jsme narazili. velmi zábavná a náročná hra Můžeme vyplnit obrazovku našeho iPhonu nebo iPadu polibky.

Její jméno E-Milovník a náš účel ve hře Líbání různých postav, které se objeví na všech úrovních. Ideální aplikace pro strávení Valentýna s naším partnerem!

e-drahá 4

E-Lover: Naplňte obrazovku svého iPhonu nebo iPadu polibky

Na hlavní obrazovce hry se objeví dvě postavy, mužská a ženská. Naše postava bude osoba na levé straně a můžeme si vybrat libovolnou kombinaci, ve které musíme políbit tu správnou (muž líbající ženu, muž líbající muže atd.).

Jen se začít bavit s E-Lover stiskněte polibek zespodu. Jakmile to uděláte, vstoupíme do města (mnoho k dispozici), kde se objeví různé postavy.

e-drahá (3)

Když se nám podaří políbit postavu, kterou jsme vybrali na hlavní obrazovce E-Lover dotykem, dostaneme vyšší skóre. Zvolená postava nám přidá 100 bodů Ostatní postavy stejného druhu přidají 10 bodů.

Ale pozor! Body se odečtou, pokud políbíme postavu opačného pohlaví s osobou, kterou jsme se rozhodli políbit.. Zde je složitost hry, protože čím více postav se nám objeví, a také čím dále se budeme pohybovat mezi úrovněmi, tím rychleji se objeví.

e-drahá (1)

Jedna z našich oblíbených věcí o E-Lover je hudební scéna je šťastná, známá a zábavná. Z nějakého důvodu nás povzbuzuje, abychom pokračovali ve hře s naším partnerem na Valentýna, bavili se a nekonečně líbali a líbali různé postavy.

Stáhněte si E-Lover

E-Lover, K dispozici v App Store za pouhých 0,99 EURa žádné nákupy v aplikaci nebo otravné bannerové reklamy, takže slouží celé hře od samého začátku.

Testovali jsme

Tuto zábavnou hru jsme otestovali a poté vám dáme recenze videa takže se můžete rozhodnout, kdy si jej stáhnout.

Oficiální upoutávku si můžete prohlédnout ve videu níže:

Co se nám líbilo nejvíce

  • E-Lover nabízí několik úrovní.
  • Každá úroveň má svou vlastní scénu v různých zemích.
  • Vynikající výběr hudby a závislost.

e-drahá (2)

Co si myslíte o E-Lover pro iPhone a iPad? Víte ještě něco o Valentýnu? Uvítáme vaše názory, osobní hodnocení a návrhy v komentářích.