Národní knihovna ukládá internetové memy

Aby se zabránilo ztrátě kulturního a sociálního obsahu v síti, Národní knihovna ukládání internetové memy produkované na denní bázi díky svým kulturním hodnotám pro budoucnost.

Všichni jsme viděli memy surfovat po webu. Od zakončení o De Gea až po slavné celebrity na mistrovství světa v Rusku „Byli jsme podvedeni“.

Od té doby 2009Národní knihovna uchovává internetové memy, aby je chránila. Národní dědictví Španělsko je na internetu, protože i sociální sítě se mohou v určitou dobu zavřít.

Co znamená „mém“?

Národní knihovna má za úkol chránit španělské kulturní dědictví různými způsoby. Vytváření memů je tedy stále a kulturní příspěvekJe normální, že národní knihovna skrývá memy z internetu.

Obrázek - Národní knihovna zaznamenává internetové memy

Problém s tím je, Majetek Fuj obsah bezvýznamný vytvořené v síti. Většina memů se objevuje na soukromých platformách.

Co je moje „roztržitá přítelkyně“, máma?

Stále Národní knihovna vlastní infrastruktura a Dánsko je tým, který pracuje na náročném úkolu sestavit vše, co souvisí s internetem, a to díky dohodě z roku 2014 s Red.es (přidruženou k ministerstvu hospodářství) s využitím softwarového balíčku s otevřeným zdrojovým kódem vyvinutého Královskou knihovnou.

Jelikož jsou memy multimediálním obsahem populární kultury, ministerstvo kultury, Držet Pokud je to možné, lze tak porozumět našemu způsobu myšlení v budoucnosti a hodnotám doby, ve které žijeme.

Proto Národní knihovna ukládání internetové memy právě teď. Koneckonců, velká část kultury dnes žije na internetu.

Stáhněte si populární meme hru „Be like José 2“ pro Android a iPhone

Co si myslíte o ochraně internetových memů prováděné Národní knihovnou? Myslíte si, že je to kultura nebo jen vizuální vtipy?

Přes: eldiario.es