Hra

Naše oblíbené hry pro iPhone a iPad z roku 2016

Připravte se, protože několik dní před zahájením roku 2017 vám přinášíme kompilaci z iPadizate with Nejlepší hry roku 2016 z našeho pohledu. Deset her považujeme za jedny z nejlepších vydání v App Store, i když se jim v některých případech nepodařilo udržet svůj úspěch dobře. Můžeme začít?

Pokemon jít

Pokemon Go hack

Určitě jste o této hře Niantic Labs ještě neslyšeli, že? Vtipy stranou, Pokémon GO je jednou z nejlepších her, které letos vyjdou pro svou inovativní herní mechaniku a přináší ji, navzdory veškeré kritice, kterou dostává. pocit nostalgie po bývalých hráčech legendy “Kapesní stvoření”.

Super Mario Run

Super Mario Run

Rok 2016 se zapíše do historie Nintenda, když konečně vstoupil na trh mobilních her. Super Mario Run byla první nabídka, kterou japonský gigant vytvořil pro masy. Super Mario přichází na mobilní telefony v následujícím formátu: nekonečný závoda další problém s mikroplatbami.

Clash Royale

Clash Royale

Bylo jasné, že SuperCell nepřestane dělat hry po úspěchu Clash of Clans. A letos nás překvapili dalším magnetem pro příležitostné hráče, jako je Clash Royale. Tato hra, strategie v reálném čase s karetními hrami a tower defense vytvoření jednoho z nejlepších hratelných zážitků tohoto roku.

Bejeweled hvězdy

Drahokamy

Bejeweled je s námi mnoho let. Letos byla klasika EA odměněna nádherným novým pokračováním. lehký závan čerstvého vzduchu pro povolení.

Struktura čepu

Struktura čepu

Zapomeňte na vše, co víte o pinballu, protože PinOut sdílí akci pádel pouze při úderu do míče. Smash Hit! První od tvůrců Nekonečný pinball Z App Store, který je ochoten vzít nám veškerý náš volný čas, který jsme mohli mít.

Asphalt Xtreme

Asfalt

Připravte si auto nové asfaltové silnicepřipraveni vás odvést do nejvzdálenějších koutů světa. Tuto výzvu zvládnou pouze nejsilnější motory.

Dots & Co.

Dots & Co.

Jedna z nej minimalističtějších her v celém App Store, jako jsou Dots, je zpět s novou výzvou, která pokračuje zachování designu, díky kterému byl jeho předchůdce tak slavný včas.

Marvel: Avengers Academy

Avengers

Děti, které milují superhrdiny a zvláště Fanoušci Marvel, Marvel: Avengers Academy je tadyV iniciativě Avengers budete osobou odpovědnou za vzdělávání nejsilnějších mužů a žen současnosti a zítřka.

Rick and Morty: Pocket Mortys

Rick a Morty

Na základě nejprofesionálnějších animovaných televizních seriálů historie a vydavatel [adult swim]„Rick a Morty: Pocket Mortys dorazil. V této hře musíte shromáždit všechny verze Mortyho, abyste ho vzali do boje v nejvíce zvědavém světě.

Plants Vs. Zombies: Heroes

Plants VS Zombies: Heroes

S Plants Vs Zombies: Heroes přináší EA nejzkušenější vojáky v oblasti zahradnictví a mozků zpět na malou obrazovku našeho iPhonu nebo iPadu. mapový systém zcela nový.

A co více her byste přidali do této kompilace?

Back to top button

Annonsblockerare upptäckt

Du måste ta bort AD BLOCKER för att fortsätta använda vår webbplats TACK