Našli důmyslný způsob přidání nového tlačítka do iPadu

Budoucnost dorazila a tlačítka jsou prakticky minulostí. Apple iPhone X již odstranil své ikonické domovské tlačítko, ve skutečnosti měl iPhone 7 již kapacitní domovské tlačítko citlivé na tlak.

Nyní společnosti Při implementaci hardwaru na tlačítka budou hledat jiné typy alternativ reagovat na software na svých terminálech. A velmi brzy všechna mobilní tlačítka na mobilních zařízeních zmizí.

Jedinými domácími tlačítky na terminálech Apple jsou zatím tlačítka Domů na iPadu. Ale to se také může změnit … Astro HQ navrhlo společnost Jeden způsob, jak použít fantomové tlačítko na fotoaparátu iPad. A funguje to jako kouzlo!

To by mohla být virtuální tlačítka budoucnosti

Myšlenkou Astro HQ je použít iPad jako druhý displej pro Mac bez kabelů. Zabývá se metodou Otočte přední kameru iPadu na virtuální tlačítko to poskytuje přístup k celé řadě funkcí.

Luna Display je malý USB konektor, který se připojuje k Mac a přenášet data přímo do aplikace pro iPad Stává se tedy druhou obrazovkou pro Mac. Bez zpoždění a skvělé vizuální věrnosti.

Testovali prototyp myšlenky nalezené na Kickstarteru společnosti TechCrunch. A s výsledky jsou velmi spokojeni. Navíc příslušenství Kompatibilní s Apple Pencil.

Tlačítko virtuální kamery na iPadu poskytuje další funkce pro uživatelské rozhraní aplikace. Jediné, co musíte udělat, je stisknout kameru FaceTime tabletu a je to jako kouzlo Zobrazí se boční nabídka s různými možnostmi.

Jak uvidíte ve videu, které jsme přidali, konečný výsledek je úžasný. Apple na takové vynálezy obvykle nereaguje. Ale kdo ví možná se v budoucnu dočkáme iPadu s podobnými funkcemi. Co si myslíte o tomto zajímavém vynálezu?