Nastala nová móda: ovlivňovatelé koronaviru

Nákaza koronavirus 2019-nCoV Svou reflexí na sociálních médiích vyvolává celosvětové znepokojení. Vzestup zaznamenal Instagram, kde jsou klíčové vzhled a styl maskovaní ovlivňovatelé v publikacích

Příkladem je infuencer @jeii_pong na výše uvedené fotografii, daný jeho Instagramovým účtem tipy pro použití masky Při fotografování svých 423 000 následovníků v elegantní póze.

Je WhatsApp ministerstva zdravotnictví správný ohledně koronaviru?

Ve skutečnosti je používání obličejových masek v mnoha částech Asie během zimy poměrně běžné a poměrně málo lidí je používá k prevenci šíření chřipky a nachlazení.

Není to tak divné vidět fotografie a příběhy s těmito obličejovými maskami, ale u koronaviru se to výrazně zvýšilo, dokonce Použijte hashtag #coronavirus hovory.

Vedle fotografií jsou také zahrnuty tipy proti koronaviru. jak si umýt ruce nebo příznaky, na které si dávat pozor.

Ostatní ovlivňující subjekty nižší úrovně navrhují různé přístupy. Youtuber @ gloria.cmy (42 700 sledujících) každý den nahrával její fotografii do restaurace rychlého občerstvení a @ashleyema (13 800 sledujících) využila příležitosti k řešení odmítnutí, které Číňané a další Asiaté určitě utrpěli. situace:

Obrázek - Přišla nová móda: ovlivňovatelé koronaviru

Některé příspěvky jako @lupita_marin__ (426 000 sledujících) v masce s bikinami a botami nebo @ terataka2018 (822 000 sledujících), pes chráněný proti koronaviru, jsou neočekávané:

Tito „koronaviroví ovlivňovatelé“ je obtížné zařadit, v některých případech jednoznačně používají virus k vlastní inzerci, někteří nabízejí rady a jiní jen ukazují, jaký to má každodenní vliv.

Pozoruhodné jsou také @coronavirusplague a podobné, nemocné memy. Vzhledem k tomu, že to způsobí stovky úmrtí a velký sociální poplach, to nemusí být nejlepší přístup.

Obrázek - Přišla nová móda: ovlivňovatelé koronaviru

Internet byl zaplaven zdroji, které zahrnují online mapy dopadu koronaviru tváří v tvář této hrozbě a také spoustu mediálního šumu. Zatímco Postoj některých ovlivňovatelů je trochu povrchníNesmíme zapomínat, že Instagram je síť pro zábavu, nikoli pro informace.

Doufejme, že během několika týdnů bude virus 2019-nCov pod kontrolou, ale mezitím způsobil nejen lidské oběti, ale také ovlivnilo to technologický průmyslVčetně oznámení LG, že se nepřipojí k MWC, aby se zabránilo koronaviru.

Instagram nyní ukazuje, zda jsou informace nesprávné

Co si myslíte o zajímavých módních vlivnících? Jste překvapeni, že na Instagramu chodí s maskami?