Nativní aplikace pro Facebook pro iPad | Odraz

Většina jeho uživatelů Facebook Tuto sociální síť používají k neustálému kontaktu se svou rodinou a přáteli a ke sdílení zpráv, her a dalších aplikací. Když byl iPad spuštěn, všichni, kdo si ho koupili, se museli uchýlit k dalším možnostem přístupu na Facebook, někteří používali nativní aplikaci pro iPhone zobrazující pixelový aspekt sociální sítě, jiní k přístupu Safari. web a ostatní si museli vystačit se stahováním aplikací třetích stran. To byly hlavní důvody Uživatelé iPadu chtěli pro toto zařízení nativní aplikaci pro Facebook. Naštěstí pro ně je nyní k dispozici Facebook pro iPad, takže si níže prohlédneme některé z jeho hlavních funkcí.

Začínáme s Facebookem pro iPad

V zásadě a jako obvykle Abyste mohli aplikaci používat, potřebujete uživatelský účet na FacebookuKdyž k němu uživatelé přistupují, všimnou si, že je vše organizovanější (zprávy, žádosti o přátelství a oznámení jsou v pravém horním rohu). Když klepnete na ikonu a klepnete na jinou část obrazovky, tato položka se při přechodu na pozadí překryje. Pokud jde o chat, lidé, kteří jsou online, se zobrazují na pravé straně. Chcete-li zahájit konverzaci, stačí klepnout na jméno osoby a začít psát zprávu.

Pokud jde o navigaci, nativní aplikace pro Facebook obsahuje funkce, které umožňují horizontální navigaci s postranním panelem vpravo a lze je přesouvat pouhým klepnutím prstem, což vám umožní vrátit se k předchozímu oznámení nebo chatovací relaci. Vlevo je postranní panel, kde se zobrazují další aplikace, čtení a psaní poznámek, prohlížení zpráv a přístup k různým aplikacím propojeným s daným účtem. Celkově je navigace rychlá, umožňuje snadnou změnu zobrazení a udržuje obrazovku čistou a přehlednou.

Je také důležité si uvědomit, že v této nové verzi pro iPad jsou k dispozici stávající funkce, které Facebook může sdílet se svými přáteli. sdílení informací je nyní mnohem jednodušší a schopnost označovat přátele v aktualizacích stavuje něco, co není tak snadné získat na mobil a lze to provést pomocí vlastní ikony, která vám umožní procházet seznam a poté označit libovolného z vašich přátel.

Další funkce, kterou tato verze Facebooku pro iPad a iPad 2 vyniká, se týká prezentace fotografií, které lze prohlížet na celé obrazovce, s inovacemi a posouváním, které se nyní načítají mnohem rychleji. hladké a fotografie vypadají velmi ostře. To přímo souvisí s vysokým rozlišením nabízeným na iPadu, protože celkové rozlišení obrazu na jakémkoli jiném mobilním zařízení je velmi nízké.

S tím vším stálo za to čekat tak dlouho, aplikace Facebook pro iPad, Využívání obrazovky je mnohem rychlejší a hmatatelnějšíJe také možné přistupovat k oznámením, která nikdy nezklamou, a chatovat velmi snadno.

Co si myslíte o aplikaci Facebook pro Apple iPad? Řekněte nám to v komentářích!

Sdílejte tento článek se svými přáteli na Facebooku, Google a Twitteru pomocí tlačítek, která najdete na začátku a na konci. Děkuji.