Naučíme vás, jak získat spoustu zkušeností v Call of Duty Mobile …

Call of Duty Mobile tipy pro postup do vyšší úrovně

Call of Duty Mobile je bezpochyby jednou z nejpopulárnějších her současnosti. Jeho vynikající hratelnost a grafika upoutaly pozornost mnoha fanoušků konzolových her, ale to neznamená, že je to stejné i na mobilních telefonech. Zjevně se změnily a možná U některých hráčů může být levelování obtížnější.

Začátečníci se mohou snadno dostat na úroveň 12, ale odtud je to složitější. kupředu, protože je zapotřebí více zkušeností. Proto představujeme nejlepší tipy, jak získat dnes tolik potřebné zkušenosti, mějte na paměti následující body.

Hlavu a nůž

Mobilní nůž Call of Duty

Jedním z nejlepších způsobů, jak ve hrách získat více bodů, je získat bonusové ztráty. Počet bodů bude záviset na tom, jak zabíjíte nepřátele a co děláte. Vždy je nejlepší to zkusit Udeřte do hlavy nebo použijte nůž eliminovat nepřátele. Nepoužívejte příliš často výhody jako zabití raketami, drony a další věci, protože zabití pomocí těchto podpěr je nejméně bodů.

Staňte se MVP hry

Samozřejmě tím, že budete nejlepším hráčem ve hře, získáte více bodů než ostatní. Pokud nevíte, jak se stát MVP, nebojte se, Tak snadné, jako když vezmete všechny oběti, které si můžete vzít a podpořte své kolegy. Další věc, která ovlivňuje, je to, kolikrát jste byli zabiti, takže se snažte, aby vás v průběhu hry nesrazil žádný z protivníků.

Poslední výstřel

I když existují způsoby, jak během hry zabít nepřátele, existuje také skvělý způsob, jak to ukončit, a to udělat poslední výstřel. Ano, Hráč, kterému se podaří eliminovat soupeře # 50, získá nějaké další body. Abyste toho dosáhli, musíte věnovat pozornost množství ztrát, které má váš tým v horní části obrazovky. Když dosáhnou 48, zkuste se přiblížit soupeřově spawn zóně a sundat každého, koho vidíte, abyste mohli udělat poslední výstřel.

Využijte výhodu Hardline

Mobilní pevná linka Call of Duty

Pokaždé, když dosáhnete vyšší úrovně, odmění vás. Jednou z nich jsou výhody, které můžete využít. Některé z těchto výhod vám umožňují získat vyšší procento bodů, například bonusy nebo pevná linka. Díky této výhodě získáte zabíjení nepřátel o 25% více bodů.něco užitečného pro získávání zkušeností.

Jako poslední tip nezapomeňte, že existují ovládací prvky, které můžete použít ke zlepšení hry Call of Duty Mobile a tím k dosažení lepších herních skóre.