Navijáky zvyšují vaši viditelnost na Instagramu a bojují proti TikToku

Instagram se již nějakou dobu připravuje na svoji „válku“ proti TikToku a zdá se, že brzy začne nepřátelství. Karta Cívky nyní nahrazuje funkci Prozkoumat v aplikaci Instagramposkytuje těmto krátkým videím mnohem větší viditelnost.

Pro tuto chvíli změna je platná pouze v IndiiZemě, kde Instagram experimentoval před globálním použitím. Navijáky budou navíc těžit ze skutečnosti, že indická vláda zakázala TikTok po nedávné aféře s Čínou.

Když jsme představili Instagram Reels, byli jsme již překvapeni, jaké je to soukromé: musíte přejít do sekce „Prozkoumat“ (ikona lupy ve spodní liště) a ty se zde objeví vedle dalších navrhovaných příspěvků.

Kolik vydělává influencer na TikToku?

Nebylo to vhodné místo, pokud uvažujeme tímto způsobem Instagram by měl na těchto krátkých videích hrát hodně Pokud chcete soutěžit s TikTokem. Po neúspěchu IGTV na YouTube by nebylo dobré, kdyby selhal znovu a nadále se spoléhal na Stories jako na svoji prominentní funkci.

Nyní zkratka k navijákům vypadá takto: Druhá ikona ve spodní liště Instagramu, ihned po spuštění:

Ikona lupy Sekce Objevit (většinou se používá jako vyhledávač) umístěná v pravém horním rohuJe to docela logické umístění s přístupem k přímým zprávám (DM) z Instagramu.

Pokud změna funguje, nebylo by překvapením, že ji Instagram použil i v jiných zemích, včetně Španělska. Během této doby již měli tvůrci možnost zveřejnit několik kotoučů, takže je vhodná doba, aby jim poskytli větší viditelnost.

Po obvinění TikTok ze špionáže uživatelských dat pro čínskou vládu prochází společnost turbulentní dobou a USA ji donutí prodat svou dceřinou společnost v zemi místní společnosti.

Předpokládá se, že Facebook (vlastník Instagramu a WhatsApp) nebude moci nakupovat, protože bude mít nadměrný výkon v segmentu sociálních sítí. Tak Navijáky jsou vaše vlastní sázka na soutěžení s TikTokemMohlo by se to dostat do rukou konkurentů jako Microsoft, Apple nebo Google.

Je to otázka času Instagram zvyšuje viditelnost navijáků v aplikacia experiment v Indii bude pravděpodobně fungovat dobře, takže by se měl s postupujícími týdny a měsíci rozšířit do dalších zemí.

Jak najít a používat módní filtry na Instagramu