Návrat na Tajemný ostrov – Deluxe Edition pro iPad, recenze

Inspirován slavným románem Julesa Verna Tajemný ostrov, je zde nový titul pro iPad, který vám umožní rozdělit mozek pomocí hádanek a hlavolamů a díky krásné grafice vás nechá bez slov.

Return To The Mysterious Island – Nedávno vydaná společností Microids, jedním z předních světových vývojářů adventur pro iPad, iPhone, iPod touch, PC a Mac, bude Deluxe Edition k dispozici v App Store od tohoto týdne.

„Návrat na tajemný ostrov – edice Deluxe“ je pokračováním románu, dovedně převzatým z románu Julesa Verna „Tajemný ostrov“.

Obsazení bude muset převzít roli Miny, silné mladé ženy na celosvětové sólové plavbě.

Hra začíná hned poté, co je Mina chycena v bouři a nakonec uvízne na břehu opuštěného a zdánlivě divokého ostrova.

Když začnete zkoumat nové prostředí, objevíte artefakty, stanoviště a některé technologie, které po sobě zanechali lidé, kteří před námi přišli na tento neobydlený ostrov.

Tato hra vyzve váš mozek z původních děl (Granite house, Volcano, Nautilus atd.), Abyste prozkoumali legendární místa a vyřešili širokou škálu skrytých hádanek na tajemném ostrově.

Deluxe verze hry má bonusový obsah a vylepšené uživatelské rozhraní, které dává hráčům více možností na obrazovce hry.

Bonusový obsah prodlužuje trvání hry na více než 16 hodin a poskytuje nové zvraty a místa k objevování pro ty, kdo tuto hru znají.

Vlastnosti hry:

– Nádherná předrenderovaná a fotorealistická grafika zobrazující divočinu ovládanou bujnou tropickou vegetací. – Originální interaktivní inventář, který umožňuje kombinovat a vytvářet spoustu nových objektů a nástrojů. – Scénáře nabízející svobodu při řešení hádanek a postupu v dobrodružství, včetně systému bodování jako odměny. – Dobrý způsob, jak prozkoumat román a přimět herce, aby si ho chtěli přečíst a přečíst znovu. – Paradisiacal atmosféra a rušivý ostrov. – Hlasy a texty v 5 jazycích (angličtina, francouzština, němčina, italština a španělština). – SPECIÁL: Zahrnutý anglický průvodce.

Return To The Mysterious Island – Deluxe Edition si můžete stáhnout z App Store za 7,99 EUR.

Zdroj: Softpedia.com

Jste uživatelem Facebooku a ještě jste se nepřipojili k naší stránce? Můžete se sem připojit, pokud chcete, pouze LogoFB.png