Nechte se vést 5 nejlepšími rychlostmi Saint Seiya: Probuzení

Luna je nejdůležitější postava toto vyrovnání útočí a brání se v reakci. Jejich dovednost Osudová modlitba nechte spojence provést každý tah navíc. Pokud se nám podaří rychle probudit sedmý smysl, vstupuje do hry možnost třetího tahu a to by mohla být obrovská výhoda.

Používání Luny Podpora milo V zásadě může způsobit velké škody, aniž by spotřeboval příliš mnoho energie. Podporujte Aldebaran, když je čas ukončit nepřátele. A když je čas se bránit, udělejte totéž Marín zachrání život rychle.

Kiki a Ailos budou spolupracovat vždy. Kikiho extra energetická schopnost je základem pro uvolnění plného útočného potenciálu Střelce, protože při provádění svých speciálních útoků spotřebovává spoustu energie.

Toto vyrovnání se ve srovnání s předchozím promítá do pouhých dvou postav, ale proto dokáže znovu sjednotit tým, který je velmi obtížné porazit. Jeho hodnota je soustředěna ve třech podpůrných postavách odpovědných za distribuci poškození všem, zrychlení pohybů a zlepšení zdravotních bodů.

gentleman

vlastnosti

Červen Chameleon Díky své schopnosti Growth Vines může: Šíření poškození nepřátelským útokem na všechny naši spojenci, čímž se sníží zátěž pro někoho.
Sextans Moon Talent umožňuje spojence připojit se ke stejné prohlídce dvakrát. S Milo můžeme dosáhnout optimální rovnováhy mezi poškozením a výdajem energie.
Kartal Marin Schopnost léčit umožní udržujte náš tým aktivní. Pokud to zkombinujeme s Lunou, budeme mít skvělou možnost se dostat z úzkého místa, protože máme velmi málo životních bodů.
Taurus Aldebaran Býk zvěrokruhu je postava, která dokáže způsobit. velké poškození jeho dovednosti speciální Big Horn, ale toto je třeba účtovat za jednu prohlídku. Pokud ho spojíme s Lunou, nebudeme muset čekat.
Scorpion Milo Za přítomnosti Luny využívá Milo schopnost Omezení snížit nepřátelskou obranua okamžitě mu pomocí Scarlet Cyclone způsobíte obrovské škody.
Sagittarius aiolos Dohko je vynikající postava, která způsobí nepříteli velké škody, ale maximální výkon trochu trvá být získán. Kombinace tohoto s Lunou bude klíčem k jeho rychlému dosažení.

Doporučení k použití

Jak jsme zmínili v seznamu nejlepších vedlejších postav Saint Seiya: Awakening, June od Camaleóna a Luna ze Sextans, středem pozornosti tohoto týmu budou dva z nejlepších v této epizodě, Marín. .

Červen by měl být použit pouze dne obranný režim. Díky své schopnosti nám umožní čelit nepřátelům útočícím na jediný cíl a rozdělit poškození mezi všechny naše spojence. Pokud použijeme dech Chameleon, můžeme dále snížit způsobené škody.

Luna se postará jako v předchozím dramatu zvýšení nebo zrychlení schopností ostatních postav. Spolu s Marínem to bude základem dlouhodobého postavení našeho týmu. Jeho hlavním přínosem však bude Dohko, které vyžaduje čtyři tygří duše (jedna na útok / tah), aby uvolnil svůj plný útočný potenciál, který je ohromující.

Nejlepší PvP trénink v Saint Seiya: Awakening

nejlepší pvp četa svatý seiya probuzení

Ačkoli pro náš styl doporučujeme týmy, počet herních režimů nás nutí být konkrétnější. Nyní budeme i nadále doporučovat Nejlepší tým pro souboje hráčů a hráčů Pro Saint Seiya: Awakening.

gentleman

vlastnosti

Kiki Ocenění dvě extra energetické body každou směnu. Dovednost Afrodity posílí Kiki.
Sextans Moon Jeho dovednosti umožňují spojenci připojit se ke stejnému kolu dvakrát. Dokážeme to kombinací s Io, předvoláním Scylly nebo Afroditou v krátké době způsobí velké poškození.
Pegas Je to velmi vyrovnaná postava. V této sérii vaše meteority budou klíčem ke zvýšení poškození Io a Afrodita.
Scylla Io Námořní generál je hlavní příčinou poškození. Může také plný parní válec Při vyvolání příšery Scylla, která funguje jako další postava a má stejné statistiky Io, ale s menším počtem HP.
Cassios Kdybychom museli hledat analogii, Cassios by byl boxovací pytel. Naopak nezpůsobuje velké škody schopné absorbovat velké škody.
Rybí Afrodita Afrodita nenechává na nic místo, Jejich útoky jsou velmi silné a také kradou život. Jeho hlavní zbraní jsou růže, které můžeme vyvolat přebytečnou energií každého tahu a vrhnout je na nepřítele. Čím více růží má soupeř, tím větší vliv na něj Ryby mají.

Jak z toho vytěžit maximum

většina Souboje PvP vyžadují tým, který způsobí obrovské škodyale nedojde vám energie a uvidíte svůj odpor v takovém nebezpečí. Aphrodite a Io se budou zabývat Kiki první, Kiki druhou a Cassios třetí.

Ideální s tímto vybavením Využívat talent Kiki abychom mohli rychle generovat velké škody. Seiya se postará snížení statistik obrany nepřítele s metory. Mezitím bude Cassios tankem, který je díky své speciální schopnosti zodpovědný za přijímání všech možných škod od ostatních spojenců.

Na začátku dáme Podpořte Io, aby zavolal ScylluBude fungovat jako sedmá postava a to v kombinaci s jeho vyvolávačem přinese nepříteli mnoho problémů. Předáním směn a spoustou energie dáme Podpořte Afroditu při sbírání růží zlepšit své útoky. Přijde bod, kdy budeme neporazitelní.

Nejlepší PvE zařízení v Knights of the Zodiac

Stejně jako u sekvence PvP se v PvE děje totéž, když narazíme na CPU (nebo v tomto případě na prostředí).

gentleman

vlastnosti

Kiki Ocenění dvě extra energetické body každou směnu. V tomto zarovnání bude náš protiútok velkou podporou.
Červen Chameleon Jeho dovedností rozptýlí poškození Mezi všemi našimi spojenci dochází k nepřátelskému útoku, takže může být zatížen pouze jeden z našich spojenců.
Kartal Marin Udržuje celý náš tým aktivní. Marín, jako vždy, je skvělý léčitel.
Jamián de Cuervo Raven Knight se také postará o způsobení nějakého poškození ukrást životní body našim nepřátelům. Je Marínovou hlavní oporou v tomto týmu.
Mü z Koç Ony dovednosti v oblasti ochrany Budou klíčem k omezení nepřátelských útoků na jejich minimální výraz. Perfektně zapadá do června.
Sagittarius aiolos Přes veškerou energii, kterou utratí při každém speciálním útoku, nás Aiolosova přítomnost v týmu povede k vítězství. Jeho útoky jsou zničující.

Jak vytlačit všechnu šťávu z této série

Na rozdíl od bitev proti jiným hráčům, když hrajete proti CPU, Je životně důležité odolat nárazům a zhubnout dokud nebudou jejich postavy postupně eliminovány. No tak, ideální tým protiútoku.

Schopnost štítu Bude odpovědný za ochranu našich spojenců.. Červen mezitím zvýší tento efekt rozdělením poškození mezi všechny naše postavy. Marín se o to postará zachránit naše životní bodytaké počítá s Jamianem, který způsobí další poškození.

Zbytek práce, protiútok, Duo Kiki / AiolosZatímco Kiki mu dodává potřebnou energii, ten používá při útoku Zlatou šipkou silné útoky typu single shot / single kill.

S tímto vynikajícím průvodcem Nejlepší sekvence pro Saint Seiya: Awakening. Nyní je čas dostat sem postavy, které od nás chtějí, a pomocí těchto cheatů je vycvičit, aby se rychle dostali na vyšší úroveň.

V příštím článku se dočteme o Saint Seiya: Awakening!