Nejlepší 3 balíčky pro Wall Breaker Party v Clash Royale

Sezóna 2 hry Clash Royale Pass Royale je tady a s ní nové herní režimy. Takže dnes vy Nejlepší balíčky pro Party of Breakers v režimu Clash Royale. Neztrácejte tedy čas a připravte se na výhru všech svých her.

Pamatujte, že i když jsou podobné, Wall Breaker Party se liší od Wall Breaker Challenge: Tropical Explosion. Zatímco první je pouze pro klanovou válku, druhý je soukromou volební výzvou.

Paluby pro Breakers Party v režimu Clash Royale

Toto jsou 3 nejlepší balíčky pro Breakers Party v režimu Clash Royale

Jak jste právě četli Wall Breaker Party je speciální událost pro klanové války. Tento herní režim si tedy budete moci zvolit v den sběru karet.

Něco jiného, ​​co odlišuje Wall Breaker Party, kde si můžete vybrat požadovaný balíček?Ve hře Wall Breaker: Tropical Blast ne, protože je to problém s výběrem.

Nicméně oba režimy jejich společným bodem je, že se občas objevují někteří Wall Breakers ze základny vaší věže zničit věž protivníka.

Knoflík Pekka-Ariete

Jedná se o klasický balíček Pekka-Ariete, který funguje pořád. V tomto případě existuje několik karty, abyste se chránili před nepřáteli, zejména Wall Breakers:

  • Minions Swarm.
  • kouzelník.
  • Inferno Dragon (pro tanky).
  • Goblins Gang.
  • Stažení.

Nyní Pekka vám poslouží jako štít, když ho budou následovat Wall Breakers. běží, dokud protivník ve věži nevybuchne. S pomocí Battle Coach a Elite Barbarians můžete také vyvíjet tlak na druhou věž.

Rogue Gavel-Wall Breaker

Decks 2 Wall Breaker Party režim v Clash Royale

Docela zajímavý balíček na základě pomalého tlaku. Budete to moci udělat s Jedem a horníkem. Sněhová koule ji také ochrání před armádami, které ji chtějí svrhnout, abyste mohli způsobit větší škody.

Na druhou stranu, Rascals mohou působit jako štít, kdykoli se objeví Wall Breakers.. Všimněte si, že je to balíček, který stojí 3,4 lektvaru, je docela nízký, takže se nebojte použít karty.

Pokud jde o vaši obranu, zatímco stráže vám pomohou zbavit se pozemních armád, sněhová koule je ve vzduchu. Můžete také použít: Inferno Tower pro odklonění cílů a tavení tanků.

Trojitý balíček čarodějů

Decks 3 Party Wall Breaker mod v Clash Royale

Nakonec slavný kouzelnický trojitý balíček. Tahle paluba Perfektní pro spouštění a zpomalování Wall Breakers, kteří se řítí k vaší věži. Normální čaroděj je roztaví, zatímco Elektrické a Ledové čaroděje zpomalí.

Použijte Noble Giant k natlačení věže a sloučení s vašimi Wall Breakers pro další poškození. Dalším návrhem je použít tato kombinace The Wall Breakers jsou na stejné straně, odkud pocházejí z herního režimu.

Naše návrhy a doporučení pro tyto tři balíčky přišly sem. Mohu vás ujistit Pokud některé z nich použijete, budete mít zaručené vítězství. Ale řekni nám to Máte jinou strategii nebo se vám líbí něco z toho, co vám můžeme nabídnout? Váš názor je pro nás důležitý, dejte nám proto vědět v komentářích.