Nejlepší 3 z nejlepších tapetových aplikací

Nejlepší 3 z nejlepších tapetových aplikací

Pokud je pro něco známý Android Kvůli jeho úžasnému talentu přizpůsobení ve srovnání s jinými operačními systémy. Spouštěč, ikony, vyzváněcí tóny a samozřejmě Tapeta na zeď. Druhý je nejjednodušší a nejzákladnější v operačním systému, což je faktor, který dává našim zařízením více osobnosti. Proto dnes najdete nejlepší 3 nejlepší aplikace pro tapety pro Android.


Nyní si můžete stáhnout tapety OnePlus 5


To vše je nutné objasnit Aplikace navrhl zde Volný, uvolnitale některé obsahují pro jistotu placený obsah Tapety jako speciální obsah.

Vyberte si jeden nebo stáhněte všechny

Ochutnat barvy a jejich umění Fotografování je to důkaz. Pokusili jsme se pokrýt tři v horní části níže styly nejpopulárnější dnes, určitě jeden z následujících Aplikace bude to pro vás zajímavé. Zůstaňte a vyzkoušejte je všechny!

Rám

Možná aplikace Tapety Plus minimalistický Z obchodu Play. Vyniká nejen svým designem, ale také stylem obrázků, které jsou velmi podobné celebritám. „Tumblr photos“vysoká expozice a nízký kontrast. Zahrnuje sekce jako „Fotografie dne“, „Populární“, „Vybrané“ nebo „Nejnovější“, které nám pomohou s výběrem nejlepší tapeta.

Všechna stahování z webu snímky Vzhledem k tomu, že bude provedeno v plném rozlišení, nebudeme se muset starat o rozlišení ani poměr stran. chytrý telefon nebo tableta.

Rám - Tapety Rám - Tapety

Walli

Aplikace umělců; tak skutečné, že pokaždé, když stahujeme Tapeta na zeďautoři jsou placeni malý poplatek. Na rozdíl od předchozího appletu je celkový styl této aplikace více umělecký. peníze spíše jako kresby Y kresby Co Fotky oni sami. Milovat Rámobsahuje různé kategorie, například „Nejnovější“, „Oblíbené“ nebo „Doporučené“, aby bylo možné lépe filtrovat obsah.

Můžeme také filtrovat podle kategorií v závislosti na tématu, takže pokud chcete najít pozadí s hudebními motivy, bude to pro vás mnohem jednodušší.

Walli - tapety a spořiče obrazovky HD Walli - tapety a spořiče obrazovky HD

V pozadí

Pokud jste hledali Tapety s pohledem Materiálové provedení, toto je vaše reference. Má však také více obsahu fotografickývelmi podobné tomu, co jsme našli Rámtakže můžeme říci, že to je aplikace nejuniverzálnější ze všech tří. Stejně jako předchozí má své vlastní kategorie, takže bude snazší najít obrázek, který nejlépe odpovídá vašemu stylu.

Jako zajímavá funkce snímky ten, kterého máte nejraději, abyste později neztratili přehled

Na pozadí: Tapety Na pozadí: Tapety


13 bezplatných černobílých tapet