Nejlepší 5denní hra pro iPhone 4, 5 a 5s

Nejlepší 5denní hra pro iPhone 4, 5 a 5s

Udržování kontaktu, pořizování a úpravy fotografií s našimi přáteli a rodinou prostřednictvím Apple iPhone, sociálních sítí a trochu nás pobavte hrami Kdykoli máme volný čas, bez ohledu na to, jak malý. A pro to neexistuje lepší kategorie neformální hry.

Rušný život, ve kterém žijeme, nám brání hrát celý den, kromě divného YouTubera, jen málo lidí si to může dovolit. I když si na svém iPhonu nějakou dobu dáme, neublíží nám to. výběr toho nejlepšího.

(jeden)

Doufáme, že se vám tento seznam bude líbit! Jsou velmi vtipní!

Godus

Godus jeden bůh simulátor Budeme mít příležitost vidět, jak v ní civilizace roste v různých obdobích. Stavět, ničit, vytvářet farmy, formovat zemi … V Godusu můžeme dělat téměř cokoli, je to skvělá zábava, velmi kompletní a velmi návykové.

Candy Crush

Jedna z nejpopulárnějších příležitostných her na planetě. Budeme muset eliminovat bonbóny, abychom získali co nejvyšší skóre v Candy Crush. Dir-dir Jeden z nejvíce návykových v App Storeje zdarma a má mnoho úrovní.

Střet klanů

Spolu s Candy Crush je Clash of Clans pro iPhone a iPad velmi návyková hra miliony hráčů hrajících online každý den. Vytvořte svou armádu, připojte se k klanu a bojujte v epických bitvách, abyste svému klanu přinesli slávu.

FarmVille 2

Ve FarmVille 2 můžeme: vytvořte si vlastní farmu, pěstování jídla, zdobení prostředí v každém detailu, sbírání pokladů a samozřejmě péče o zvířata. Tato hra vám umožňuje hrát společně s ostatními hráči a vašimi přáteli z Facebooku.

Hora

Hora je spíš jako meditující hračka než hra. Relaxační, inovativní, kreativní a skutečně krásná. I když ano, možná trochu jednoduché. Na hoře můžeme vytvořit horu obklopenou stromy, mraky a jinými předměty. Tato hra nabízí fascinující zážitek.

Vaše oblíbené neformální hry

To je to, co si myslíme nejlepší příležitostné hry pro iOS Pro iPhone 4, iPhone 5 a všechny modely. Navzdory tomu jsou v App Store tisíce z nich, které okoření veškerý náš volný čas. Litujeme, ale nemůžeme je přidat všechny. Připojte se k komentářům a přidejte vše, o čem si myslíte, že chybí!